Hamilton rozstał się z ważną postacią! Brytyjczyk bez wsparcia!

Hamilton rozstał się z ważną postacią! Brytyjczyk bez wsparcia!

f1-lewis-hamilton-mercedes

Podaj dalej

Lewis Hamilton, który walczy za kierownicą Mercedesa o powrót na szczyt Formuły 1, poinformował, że rozstał się z ważną postacią ze swojego otoczenia. Czy to pierwszy krok w stronę opuszczenia mistrzostw?

Hamilton bez wsparcia

Siedmiokrotny mistrz świata poinformował w mediach społecznościowych, że kończy współpracę z Angelą Cullen. Nowozelandka była trenerem personalnym Hamiltona i w padoku bardzo często byli spotykani razem.

– Przez ostatnie siedem lat była po mojej stronie. Była natchnieniem do bycia najlepszą wersją siebie. Dzięki niej jestem silniejszym sportowcem i lepszym człowiekiem. Mam więc nadzieję, że dziś dołączysz do mnie i będziesz życzył jej wszystkiego najlepszego, gdy postawi kolejne kroki w realizacji swoich marzeń. Dziękuję za wszystko. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć, co przyniesie jej przyszłość – napisał Hamilton.

Odzew z drugiej strony

Swoje oświadczenie wystosowała też Cullen, która w przeszłości była w reprezentacji hokeja na trawie Nowej Zelandii.

– Dokładnie siedem lat temu tego dnia po raz pierwszy byłam na padoku F1 podczas Grand Prix Australii. Dzisiaj z radością informuję, że wyruszam w kolejną przygodę. Jestem bardzo wdzięczna, ze odbyłam niesamowitą podróż w Formule 1. Wiem, że moja historia będzie kontynuowana. Dziękuję zespołowi Mercedesa, który był moją rodziną przez ostatnie siedem lat – informowała Cullen.

– Lewis Hamilton to GOAT (Greatest of All Time – najlepszy w historii)! To był zaszczyt i przyjemność stać obok Ciebie. Jestem bardzo dumna ze wszystkiego, co osiągnąłeś. Dziękuję za wspieranie mnie i wiarę we mnie. Pokazanie nieograniczonego potencjały, który wszyscy mamy w sobie. Jestem tak podekscytowana, że mogę patrzeć na następny rozdział, Nie ma rzeczy, których nie możemy robić – dodała.

Cullen była w tym roku jeszcze obecna przy boku Lewisa Hamiltona podczas przedsezonowych testów oraz Grand Prix Bahrajnu. Nie jest określone, co jest jej kolejnym celem oraz kto ją zastąpi.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News