Alex Albon roztrzaskał Red Bulla. Czerwona flaga w Bahrajnie [VIDEO]

Alex Albon, który walczy o utrzymanie swojego miejsca w zespole Red Bull Racing, nie daje swoim pracodawcom mocnych argumentów do przedłużenia umowy z nim. Taj poważnie rozbił swoje auto na drugim treningu przed GP Bahrajnu.

Alex Albon roztrzaskał Red Bulla. Czerwona flaga w Bahrajnie [VIDEO]
Podaj dalej

https://twitter.com/BesKirmiziPod/status/1332351444071178241

Po wypadku Taja i kilkuminutowej przerwie w jazdach kolejny raz sędziowie musieli przerwać sesję. Na torze pojawił się pies.

Najszybszy na torze ponownie był Lewis Hamilton, który okazał się lepszy od Maxa Verstappena (+0,347) oraz Valtteriego Bottasa (+0,365). Holender uzyskał swój czas na średniej mieszance. Kierowcy Mercedesa skorzystali z miękkiego ogumienia.

Kolejna szóstka kierowców popisała się najlepszym czasem na miękkim ogumieniu. Drugi trening był jedyną okazją, by w zbliżonych do kwalifikacji warunkach sprawdzić swoje samochody. Czwarty był Sergio Perez (+0,432), a piąty Daniel Ricciardo (+0,491). Za szóstym Pierrem Gaslym (+0,580) sklasyfikowano Lando Norrisa (+0,870) oraz Lance’a Strolla (+0,900).

Czołowa dziesiątkę zamknęli kierowcy na średniej mieszance. Daniił Kwiat (+0,929) był lepszy od Alexa Albona (+1,043). Większość kierowców na początku sesji zaliczyła wymagane minimum na oponach testowych i dopiero zabrała się za właściwą pracę.

Kimi Raikkonen, który jako pierwszy wyjechał na tor uzyskał siedemnasty czas. Fin najlepszy rezultat wykręcił na średnim ogumieniu. W pewnym momencie można było zauważyć kunszt Fina, który pięknie wybronił się z „podbramkowej sytuacji”. Antonio Giovinazzi, który na najszybsze okrążenie założył miękką mieszankę był piętnasty.

GP Bahrajnu – Trening 2 – Wyniki

 

 

Przeczytaj również