Livechat z Robertem Kubicą na Facebooku!

Livechat z Robertem Kubicą na Facebooku!

Podaj dalej

W środę 5 lipca, o godz. 19 Robert Kubica spotka się z kibicami na Livechacie na profilu Olimp Sport Nutrition na Facebooku! Przez kilkadziesiąt minut polski kierowca będzie odpowiadał na pytania fanów.

Jeszcze kilka dni temu Robert uczestniczył w słynnym Festiwalu Prędkości w Goodwood w Wielkiej Brytanii, gdzie zasiadł za kierownicą samochodu Formuły 1. Robert prowadził bolid z 2012 roku – ten sam, którym jeździł z początkiem czerwca w Walencji, podczas prywatnych testów zorganizowanych przez jego były zespół Renault Sport Formula One Team.

Teraz Robert, po raz pierwszy od dłuższego czasu, spotka się z fanami. W środę o godz. 19 na profilu Olimp Sport Nutrition na Facebooku, będzie uczestniczył w Liveczacie, w trakcie którego będzie odpowiadał na pytania kibiców!

Olimp Sport Nutrition to partner Roberta, a od kilku tygodni także oficjalny sponsor. Właśnie podczas wspomnianych testów w Walencji, Robert wystąpił z logo Olimp Sport Nutrition na kasku i na bolidzie.

Wcześniej, pod koniec ubiegłego roku Kubica jeździł jako gość w teamie Olimp Racing, testując Porsche 911 GT3 R na torze Circuit de Catalunya. Później ścigał się w barwach teamu podczas 24-godzinnego wyścigu w Dubaju.

Zapraszamy do udziału w Liveczacie z najlepszym polskim kierowcą wyścigowym!

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News