Lamot i LOTTO razem na Dolnośląskim

Lamot i LOTTO razem na Dolnośląskim

Podaj dalej

Dariusz Lamot dość niespodziewanie pojawił się na rampie startowej 26. Rajdu Rzeszowskiego z nowym głównym partnerem – marką LOTTO. Postanowiliśmy zapytać zawodnika z Górnego Śląska, jak doszło do nawiązania tej współpracy, a także w jaki sposób wpłynie ona na dalsze losy reprezentanta barw Creogram Rally Team.

fot. Tomasz Filipiak

Zapytany o to, jak doszło do nawiązania współpracy z tak dużym partnerem, odpowiedział: Na początku sezonu jeszcze przed pierwszym rajdem byliśmy wstępnie dogadani z jedną dużą firmą, jednak ta ostatecznie się wycofała z ewentualnej współpracy –

Dariusz Lamot i Jarosław Hyrniuk specjalnie dla naszych kibiców przed rajdem przyszykowali niespodzianki 😉 Wpadnijcie na nasz serwis! ✌🏼#gocreo #rajdrzeszowski #lotto #rally

Post udostępniony przez Creogram Rally Team (@creogram_rallyteam)

– Rozpoczęliśmy poszukiwania na nowo i okazało się, że Totalizator Sportowy prowadzi program wspierania sportu. Zastanawiałem się co mogę zaproponować, aby tak duża firma zainteresowała się możliwością promocji w mistrzostwach Polski. Kluczowe było znalezienie pomysłu, jak pokazać LOTTO wokół rajdów, w samochodzie z napędem na przednią oś, który nie pozwala na dojeżdżanie do mety w czołowej piątce – skomentował Lamot.

Nowy deser w menu PanaLotto 😜 Smacznego! #gocreo #lotto #rajdrzeszowski

Post udostępniony przez Creogram Rally Team (@creogram_rallyteam)

Już w najbliższy weekend Darek Lamot i Jarek Hryniuk zaliczą wspólnie z LOTTO 4. rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, jaką będzie 51. Rajd Dolnośląski. Oto co kierowca Creogram Rally Team powiedział przed startem.

Tagi: Lotto, CreogramDariusz Lamot

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News