Zdjęcia tego Audi budzą grozę – dla ludzi o mocnych nerwach. To było jego ostatnie wyprzedzanie

Trzeba przyznać – te zdjęcia rozbitego Audi budzą grozę. Z samochodu nie zostało dosłownie nic. Niestety, to było ostatnie wyprzedzanie w życiu 27-letniego kierowcy. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Zdjęcia tego Audi budzą grozę – dla ludzi o mocnych nerwach. To było jego ostatnie wyprzedzanie
Podaj dalej

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w Kozach na terenie województwa śląskiego. Według policji 27-letni kierowca Audi zabrał się za wyprzedzanie na prostym odcinku drogi, ale wtedy stracił kontrolę nad autem. Wyleciał z drogi, uderzył w drzewo, a następnie samochód odbił się w kierunku będącego na drodze Opla.

Z samochodu niestety nic nie zostało. Kierowca został zakleszczony we wraku. Niestety, poniósł on śmierć na miejscu. Według portalu „Interia” Audi było tuningowane – posiadało silnik z turbo i przerobiony dolot powietrza.

Policjanci poszukują świadków. Takowi proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej zlokalizowaną przy ul. Wapiennej 45, numer telefonu 33 812-12-55, lub na numery alarmowe – 997 lub 112. Niech te zdjęcia będą przestrogą dla wszystkich kierowców.

Przeczytaj również