Wypadek BMW. Nigdy nie uwierzysz, kto siedział za kierownicą tego samochodu. Wielka tragedia

W okolicach Lwowa miejsce miał tragiczny wypadek. BMW wypadło z drogi, niestety w wyniku zdarzenia zginął kierowca samochodu. I w tym momencie sprawa robi się niezwykle podejrzana. Nie uwierzysz, kto siedział za kółkiem auta.

wypadek bmw
Podaj dalej

Za kierownicą BMW siedział 11-letni chłopiec. Wypadek miał miejsce w powiecie lwowskim. Chłopak nie opanował samochodu i w pewnym momencie zjechał do rowu. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń 11-latek zmarł na miejscu.

W momencie wypadku w samochodzie znajdował się jeszcze ojciec dzieciaka oraz właściciel samochodu. Obaj byli pijani. Oni przeżyli, natomiast obaj trafili do szpitala. Dla nich ta sytuacja bynajmniej się nie kończy i pobudka na kacu była najmniejszym problem.

Natomiast zastanówmy się – co trzeba mieć w głowie, żeby posadzić 11-latka za kierownicą. Chcesz być dobrym ojcem, czy wujkiem i zapewnić mu rozrywkę? Nie w ten sposób. To przypomina mi sprawę zimowego kuligu dla dzieci, kiedy to ojciec ciągnął za samochodem sanki. W pewnym momencie sanki wypadły z drogi i zginęło dziecko.

wypadek bmw

Teraz – przynajmniej w tych dwóch przypadkach – jest już za późno na myślenie. Myśleć trzeba było wcześniej. Utrata dziecka, szczególnie w takim wieku, będzie bolała do końca życia. Niech to będzie przestrogą dla nas wszystkich.

Przeczytaj również