Używany diesel? Możesz sprawić sobie prezent na święta – oto najlepsze okazje w polskim internecie

Używany diesel, mały przebieg, bezwypadkowy. Ideał każdego handlarza. Z ciekawości zajrzeliśmy sobie dzisiaj na „Otomoto”, aby sprawdzić, jak wygląda wachlarz samochodów. Czy jesteśmy zdziwieni?

Używany diesel? Możesz sprawić sobie prezent na święta – oto najlepsze okazje w polskim internecie
Podaj dalej

Obecnie na „Otomoto” znajdują się ogłoszenia niemal 95 tysięcy samochodów z silnikiem typu diesel. Dla przykładu, benzyniaków jest niemal 113 tysięcy, aut na LPG 10 tysięcy, hybryd tylko 5, elektryków tysiąc. To dla tych, którzy uważają, że auta z napędem elektrycznym zdobywają polski rynek, a dieslem się już nikt nie interesuje.

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE NA ŚWIĘTA!

Co ciekawe, nowego diesla na święta możecie sprawić sobie już poniżej tysiąca złotych. Najtańszy obecnie model to rozbite Clio 1,5 za 750 zł. Jest tu też Focus, Megane, Mondeo, Golf, czy Fiesta. Podsumowując – po taniości.

Na drugim biegunie jest nowiutki Mercedes-Benz Klasa V 300 za 928 tysięcy. Po 800 tysięcy trzeba dać za nowiutkiego Mercedesa-Benza Klasy S 400 oraz za BMW Serii 7 740Ld. W takim zakresie cenowym jest też Bentley Bentayga – używany, rocznik 2017, z przejechanymi 87 000 km.

Ciekawostka, samochodem z największym przebiegiem jest Mercedes Vito. Deklarowany przebieg to…. 24 miliony kilometrów! Ale są też Audi, Volkswageny, czy BMW, których przebieg zbliża się do 3, albo i 4 milionów kilometrów. Podsumowując, dla każdego coś dobrego.

Przeczytaj również