Pilot do wieży kontrolnej – lądujemy. Symulator lotu dla każdego pasjonata!

Pilot do wieży kontrolnej – lądujemy. Symulator lotu dla każdego pasjonata!

Pilot do wieży kontrolnej – lądujemy. Symulator lotu dla każdego pasjonata!

Podaj dalej

Zastanawiacie się co sprawić komuś na prezent? Pomysłem idealnym wydaje się symulator lotu. Każdy z was może poczuć się jak prawdziwy pilot i zająć się jedną z tych ogromnych, potężnych maszyn.

Symulator lotu – taką wyjątkową usługę oferuje m.in. AirPoint – Flight Simulator Experience. Myślisz, że to jest takie łatwe i dasz radę? Koniecznie musisz się przekonać. Usługę idealnie opisuje sama firma dysponująca symulatorami.

To doświadczenie, które ciężko porównać do jakichkolwiek innych atrakcji. By skorzystać z symulatora, nie musisz posiadać żadnej licencji. Bez względu na poziom wiedzy lotniczej, każdy może usiąść u nas za sterami! Nasi instruktorzy zadbają, byś już za pierwszym razem bezpiecznie wystartował i bez problemu powrócił na lotnisko. Podejmij wyzwanie w profesjonalnym symulatorze B737 lub A320! Czy uda Ci się wykonać idealne lądowanie? – czytamy na stronie.

Symulator lotu dla każdego

Pakiety są różne. Dla tych, którzy cenią rozrywkę, są cztery – 15 minut,  30 minut, 60 minut oraz night flying. Ceny wahają się od 149 do 429 zł. Kolejny wariant to be a pro, czyli taki dla osób, które cenią sobie realizm, procedury i checklisty. Tu mamy opcje 60 minut, be a captain, be a captain+ i czarne scenariusze. Ceny wahają się od 399 do 999 zł.

Voucher na latanie w symulatorze będzie wyjątkowym prezentem. Z usługi skorzystać można w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. W Warszawie zasiąść można za sterami Boeinga 737-800 – najbardziej popularnego samolotu naszych czasów, zaś w pozostałych dwóch miejscach możemy pilotować Airbusa A320.

Więcej na stronie Airpoint

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News