Pijany 25-latek z Jastrzębia myślał, że jest w GTA. Sami zobaczcie efekty jego alkoholowych wybryków

Pijany 25-latek z Jastrzębia myślał, że jest w GTA. Sami zobaczcie efekty jego alkoholowych wybryków

pijany policja

Podaj dalej

Piłeś, nie jedź – ileż to razy można przypominać ten znany wszystkim slogan? Inny pomysł miał ten pijany 25-latek z Jastrzębia-Zdroju. Wsiadł on w swojego Opla Corsę i wydawało mu się, że gra właśnie w GTA San Andreas.

Miejsce zdarzenia to popularna „wiślanka”, czyli droga krajowa numer 81, odcinek między Żorami i Orzeszem. 25-latek chyba przesadził z imprezowaniem, bo kompletnie pijany urządził sobie przednią zabawę swoim Oplem Corsą.

pijany kierowca

Tak więc nasz rozrywkowy chłopaczek jechał w kierunku Katowic. Dojeżdżał akurat do sygnalizacji świetlnej, gdzie spokojnie czekały sobie Volvo i BMW. Kierowca bez zawahania wjechał między dwa auta, oczywiście po drodze uszkadzając wszystkie pojazdy. Nie dało mu to do myślenia.

Corsa jak gdyby nigdy nic pojechała sobie dalej. Oczywiście poszkodowani w kolizji ruszyli za pijanym kierowcą. Ale ten wyeliminował się sam. Uderzył w barierę energochłonną, która odbiła go… na to samo BMW, do którego uderzył przed chwilą na światłach.

pijany kierowca opel corsa

To się nazywa mieć szczęście, co? Corsa wykonała jeszcze kilka piruetów i wylądowała na kolejnych barierkach – tym razem po drugiej stronie ulicy. Przybyła na miejsce policja przebadała 25-latka. W jego organizmie znajdowało się 1,5 promila alkoholu. Nie miał też prawa jazdy. Teraz zajmie się nim sąd.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News