OMM Drive Super S Cup: Olejniczak i Cichopek z najlepszym okrążeniem w kwalifikacjach wyścigu endurance

OMM Drive Super S Cup: Olejniczak i Cichopek z najlepszym okrążeniem w kwalifikacjach wyścigu endurance

Podaj dalej

Marcin Olejniczak i Jacek Cichopek byli najlepszą załogą OMM Drive Super S Cup w kwalifikacjach do wyścigu długodystansowego. Czy to właśnie oni sięgną jutro po zwycięstwo na dystansie czasowym 120 minut?

Marcin Olejniczak i Jacek Cichopek zakończyli kwalifikacje do wyścigu długodystansowego z wynikiem 1:49,630. Trzeba przyznać, że warunki na Torze Poznań są dziś wyjątkowo sprzyjające szybkiemu jeżdżeniu, to kolejny wynik poniżej magicznej granicy 1 minuty i 50 sekund.

Drugie miejsce w OMM Drive Super S Cup zajęli Tomasz Pawlaczyk i Robert Boruszak, zaś trzeci byli Adam Karkuszewski i Damian Lempart. Obie te załogi ukończyły czasówkę z wynikiem powyżej 1:50. Na mecie zobaczyliśmy ostatecznie osiem załóg Super S Cup, które jutro powalczą o zwycięstwo.

Warto dodać, że Jacek Cichopek to ubiegłoroczny mistrz Polski Super S Cup, który wspólnie z Marcinem Olejniczakiem wygrał wyścig długodystansowy podczas poprzedniego weekendu WSMP. Ściganie rozpocznie się jutro o godzinie 15:55. Zanim jednak długi dystans, dzisiaj odbędzie się wyścig sprinterski – start o godzinie 17:15.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News