OMM Drive Super S Cup: Karkuszewski i Lempart z najlepszej pozycji do wyścigu długodystansowego

OMM Drive Super S Cup: Karkuszewski i Lempart z najlepszej pozycji do wyścigu długodystansowego

Podaj dalej

Adam Karkuszewski i Damian Lempart wystartują z najlepszej pozycji do wyścigu długodystansowego WSMP, jeśli chodzi o załogi OMM Drive Super S Cup. Ta załoga debiutuje w pucharze Mini, więc ich wynik na pewno może imponować.

Za nami kwalifikacje do 2. wyścigu długodystansowego sezonu WSMP. Jeśli chodzi o pucharowiczów OMM Drive Super S Cup, najlepszy wynik widzimy przy duecie Adam Karkuszewski i Damian Lempart. Co ciekawe, Karkuszewski to zawodnik stawiający swoje pierwsze kroki w świecie motorsportu, do tej pory brał udział w wyścigach wirtualnych. Zresztą, Lempart to też kierowca wywodzący się z simracingu.

fot. Grzegorz Kozera

Duet simracingowców spełnia się zatem na prawdziwym torze. Przy ich nazwiskach pojawił się wynik 2:20,717. Drugą pozycję zajęli Marcin Olejniczak i Jacek Cichopek, wolniejsi o niecałą sekundę. Jako trzeci w OMM Drive Super S Cup kwalifikacje zakończyli Tomasz Pawlaczyk i Robert Boruszak.

fot. Grzegorz Kozera

Tuż za podium, z nieco większą stratą, pojawili się Michał Molski i Toon Knapen. Dalej byli Konrad Nowak-Ignatowski i Damian Stachowiak oraz Tomasz Kulczyński i Maciej Łaszkiewicz. Wyścig długodystansowy odbędzie się w sobotę. Jego start zaplanowano na godzinę 15:30.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News