Nowe Porsche za mniej, niż 4 tysiące złotych?! Nie, to nie jest kwota miesięcznej raty, a cena całkowita

Nowe Porsche za mniej, niż 4 tysiące złotych?! Nie, to nie jest kwota miesięcznej raty, a cena całkowita

Podaj dalej

Porsche w cenie 3700 zł? Brzmi jak kompletna abstrakcja. Ale to możliwe… no prawie, w pewnym sensie. Otóż Porsche Design oraz firma AOC połączyły siły i stworzyły coś wyjątkowego. Ten produkt jest skierowany do najbardziej wymagających.

Obie firmy stworzyły… monitor Porsche Design AOC AGON. Jak czytamy na stronie „esporter” – 27-calowy Quad HD o odświeżaniu 240 Hz przyciąga wzrok stylistyką inspirowaną samochodami wyścigowymi. Jest to monitor gamingowy, który jeszcze przed premierą otrzymał nagrodę Red Dot Award 2020.

porsche

Jak czytamy w informacji, Porsche Design i AOC stworzyło monitor dla tych, którzy chcą wygrywać. Co ciekawe, jego bryła otrzymała kształt klatki bezpieczeństwa. Zresztą, firmy podkreślają, że monitor idealnie nada się m.in. dla fanów gier wyścigowych i rajdowych.

O odpowiedni dźwięk wirtualnych silników zadbają 5-watowe głośniki wbudowane w monitor. Wbudowane zostały też m.in. 4 porty USB 3.2, 2 porty HDMI 2.0 i 2 DisplayPort 1.4. Cena PD27 to 3669 zł. Monitor trafi do sprzedaży trafi jeszcze w listopadzie.

Za samochód Porsche przyjdzie nam zapłacić nieco więcej. Na „OtoMoto” znaleźliśmy model 924 z 1981 roku w cenie 9500 zł. Jeśli chodzi o nowe auta, to zaglądamy do cennika i… najtańszy jest 718 Cayman, do kupienia od 248 tysięcy złotych.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News