Nowa Skoda Octavia już w naszym kraju! Usportowiona odmiana, która spodoba się każdemu

Czym jest Skoda Octavia Sportline? To propozycja od naszych południowych sąsiadów, która spodobać powinna się każdemu. Chociaż akurat w tym przypadku nie chodzi tak o osiągi, jak o sam wygląd.

skoda octavia sportline
Podaj dalej

Skoda Octavia Sportline od podstawowej wersji różni się głównie tym, że dodano tam kilka czarnych dodatków. Jak wymienia portal „Interia”, są to np. spojler, obramowanie grilla, lusterka, czy elementy zderzaka.

skoda octavia sportline
fot. Skoda

Oprócz czarnych wstawek na zewnątrz i innych felg, mamy też kilka elementów w środku, jak np. sportowe fotele i kierownica. Generalnie o wersji Sportline świadczą właśnie wszelkiego rodzaju czarne dodatki. Warto dodać, że nie podlegają one personalizacji. OK – ale żeby nie było, że Sportline różni się tylko kilkoma czarnymi plastikami i fotelami…

skoda octavia sportline
fot. Skoda

Inne jest też zawieszenie, chociaż jak zauważono, za dopłatą jest ono dostępne też w innych modelach. Maszyna dostępna jest w wersjach liftback i kombi, dostaniemy ją praktycznie z wszystkimi silnikami Skody, oprócz tych podstawowych o mocy 110 i 115 koni mechanicznych. Cena? Od 117 do 158 tysięcy złotych.

Przeczytaj również