Legendarna Supra Paula Walkera z „Szybcy i wściekli” na sprzedaż! Ile trzeba za nią zapłacić?

Dla wielu synonimem serii „Szybcy i wściekli” są pierwsze filmy i same początki. Niezapomniane role Paula Walkera i jego Supra A80? No tak – ten samochód zna chyba każda osoba na świecie. Przecież każdy widział ten film.

Legendarna Supra Paula Walkera z „Szybcy i wściekli” na sprzedaż! Ile trzeba za nią zapłacić?
Podaj dalej

Na „Szybcy i wściekli” wiele osób obecnie narzeka. Nie zmienia to faktu, że lata temu przy początkach serii, oglądał to każdy. Każdy musiał dać „Fast and Furious” chociaż jedną szansę. A to oznacza, że każdy widział Paula Walkera jadącego legendarną już Suprą A80. Teraz auto trafi na licytację. Ile trzeba za nie dać?

supra paul walker
fot. Barrett-Jackson Auctions

Musimy ustalić sobie jedno – do kręcenia scen w filmie posłużyło osiem samochodów. To jest natomiast jeden z egzemplarzy, w którym naprawdę Walker kręcił sceny. Ten samochód wielokrotnie nagrywano z zewnątrz i w środku – dodaje Interia. Na portalu czytamy także, że 6 lat temu inna Supra z planu została sprzedana za 185 tysięcy dolarów. Trzeba natomiast zauważyć, że w tamtym aucie nigdy Walker nawet nie siedział.

fot. Barrett-Jackson Auctions

Licytacją zajmie się forma Barrett-Jackson. Macie ochotę do niej przystąpić? Trzeba się pospieszyć, bowiem licytacja trwa od dzisiaj do 19 czerwca w Las Vegas. I tym razem na pewno przyda się bardzo gruby portfel.

Przeczytaj również