Kuba Wojewódzki boi się o własne życie. Z tej okazji wynajął kuloodpornego Maybacha i ochroniarza

Kuba Wojewódzki boi się o własne życie. Z tej okazji wynajął kuloodpornego Maybacha i ochroniarza

mercedes-maybach-s-6-14

Podaj dalej

Kuba Wojewódzki przeżywa ostatnio ciężkie dni. Po filmie o pedofilii Sylwestra Latkowskiego Wojewódzki otrzymywał groźby. Zdecydował się nawet na wynajęcie kuloodpornego Maybacha. Co to za maszyna?

Cała sprawa rozpoczęła się od filmu Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”. Opowiada on o sopockim klubie „Zatoka Sztuki”, gdzie wielokrotnie dochodziło m.in. do aktów pedofilii. Autor filmu powiązał sprawę z kilkoma celebrytami, którzy bywali w klubie, m.in. z Kubą Wojewódzkim. Chociaż w filmie nie ma żadnych dowodów, aby gwiazdy miały jakiś związek z przestępstwami, wiele osób już „wydało wyrok”.

W sieci zawrzało, a wielu celebrytów dostało dziesiątki pogróżek. Kuba Wojewódzki poszedł nawet o krok dalej od swoich kolegów i już wynajął prywatnego ochroniarza oraz kuloodporną limuzynę. – Naraziłeś na publiczny lincz zarówno mnie, jak i tych, których kocham. W imię bezlitosnej propagandy i odwetu. Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą – pisał Wojewódzki o Latkowskim.

Po zdjęciach paparazzich widać było, że Wojewódzki dojeżdża teraz do pracy Mercedesem-Maybachem S600 Guard. Samochód jest w stanie wytrzymać ostrzał z karabinu maszynowego. Oprócz tego może znieść wybuch ładunku bezpośrednio pod podwoziem. Samochód ma moc ponad 500 koni mechanicznych i moment obrotowy 830 Nm.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News