Królowa życia ma nowy samochód. Ależ przepiękna maszyna, wszyscy jej zazdrościmy [ZDJĘCIA]

Królowa życia ma nowy samochód! Sylwia Peretti jest jedną z bohaterek popularnego telewizyjnego show. Teraz celebrytka sprawiła sobie nową maszynę i wszyscy jesteśmy tutaj zgodni – zazdrościmy. Bardzo!

Królowa życia ma nowy samochód. Ależ przepiękna maszyna, wszyscy jej zazdrościmy [ZDJĘCIA]
Podaj dalej

„Królowe życia” to program o życiu celebrytek, który ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Kolejna królowa to Sylwia Peretti. Co powinniście o niej wiedzieć? Strzela z karabinu, majsterkuje z bombami i kocha motoryzację. Posiada Audi R8 oczywiście z silnikiem V10, czy Mercedesa AMG. Ale teraz pozyskała nowe cacko.

Królowa od teraz jest posiadaczką… BMW M8 Competition Coupe Manhart MH8 800. Sama ta nazwa wskazuje, że mamy do czynienia z jakimś tworem zbliżonym technologicznie do wojskowego odrzutowca. Tunerzy Manharta znają się na swojej robocie…

Samochód posiada 4,4-litrowy silnik V8 twin turbo o mocy bagatela 823 koni mechanicznych. Moment obrotowy? 1050 Nm. Cholera jasna! Ten samochód to prawdziwy potwór. Do setki przyśpiesza w 2,6 s. Od 100 do 200 km/h w 5,7 s. Osiągi są niesamowite.

Cena? Już podstawowa wersja M8 z kilkoma spersonalizowanymi dodatkami to ponad milion złotych. A niebiesko-złote Competition, którym zaopiekował się Manhart? Oj… nawet nie chcemy myśleć.

Przeczytaj również