Kierowca BMW nie miał szans na reakcję. Potężny wypadek – zdjęcie auta budzi w nas grozę

Kierowca BMW nie miał szans na reakcję. Potężny wypadek – zdjęcie auta budzi w nas grozę

Podaj dalej

To jedna z tych sytuacji, w której kierowca nie ma żadnych szans na odpowiednią reakcję. Pieszy szedł środkiem drogi, bez żadnych odblasków. Niestety, poniósł śmierć na miejscu. Zdjęcia BMW budzą grozę.

Wypadek miał miejsce w poniedziałek w miejscowości Kleśniska w województwie śląskim. Kierowca BMW nie miał żadnych szans na reakcję. W takich sytuacjach należy się jeszcze raz zastanowić – czy naprawdę noszenie odblasków to taka „wiocha” i obciach, kiedy na szali znajduje się życie? Odpowiedź wydaje się oczywista.

bmw policja wypadek

A teraz przytoczmy sobie wszystkie okoliczności zdarzenia. Jest ciemno, po godzinie 20:00. Droga pośród lasu, poza terenem zabudowanym, dodatkowo silne opady deszczu ze śniegiem. Już to mówi nam wprost – widoczność była bardzo mocno ograniczona. Tymczasem, środkiem drogi spacerował sobie 38-latek.

fot. Policja

Kierowca samochodu nie miał szans na reakcję, nie miał szans zauważyć pieszego. Ten nie miał żadnych odblasków, nic. W wyniku wypadku mężczyzna zmarł, zaś kierowca BMW został ranny. Badania wykonane już w szpitalu potwierdziły, że był trzeźwy. I co – dalej uważacie, że odblaski są niepotrzebne?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News