Co za przepiękna instant karma. Złodziej szybko pożałował. Kierowca autobusu to prawdziwy bohater

Co za przepiękna instant karma. Złodziej szybko pożałował. Kierowca autobusu to prawdziwy bohater

Podaj dalej

Dwa słowa – instant karma. Ten złodziej szybko chciał ukraść kobiecie torebkę, ale jeszcze szybciej tego pożałował. Kierowca autobusu wybił mu z głowy takie pomysły – i to dosłownie – a następnie oddał w ręce policji.

To było przepiękne nagranie – czysta satysfakcja. Do autobusu wchodzi kilka osób. Kierowca spokojnie kasuje ich bilety, ale wtedy pojawia się on – złodziej. Złapał za torebkę kobiety, ale nie udało mu się jej wyszarpać, spróbował drugi raz, ale znów się nie udało. Po chwili… instant karma.

kierowca złodziej
Chciał ukraść kobiecie torebkę.

Złodziejaszek już chciał uciekać, a tu problem. Autobus odjechał, kierowca zamknął drzwi i tym samym uwięził rękę chłopaka. Wtedy, nieoczekiwanie, wyjął kij i zaczął go okładać. Coś pięknego! Oczywiście autobus pojechał prosto pod posterunek policji, a tam mężczyzna trafił w ręce funkcjonariuszy.

instant karma
Później dzban tłumaczył, że żartował, płakał, przepraszał i prosił, żeby go wypuścić.

Warto obejrzeć całe to nagranie i docenić tych kierowców – bohaterów. Kolejny pan zatrzymał się na moście i uratował kobietę, która chciała popełnić samobójstwo. Jeszcze inny uratował dziecko, które wybiegło z domu i chciało wbiec na drogę. Nie każdy bohater nosi pelerynę.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News