Co za kapitalna historia! Młody chłopak narysował samochód, a oni okleili go tak na słynny wyścig

The 2021 Rolex 24 at Daytona to kolejna edycja jednego z najbardziej popularnych wyścigów długodystansowych na świecie. Zespół Era Motorsport zorganizował konkurs. Zadanie – jak okleić samochód. Wygrał 6-latek z Kanady.

Co za kapitalna historia! Młody chłopak narysował samochód, a oni okleili go tak na słynny wyścig
Podaj dalej

Owen, 6-latek z Ontario w Kanadzie, postanowił wziąć udział w konkursie. Wydrukował samochód – Oreca LMP2 i go pokolorował. W swoim liście tłumaczył, że jest wielkim fanem wyścigów i hokeja. Chłopak zdradził, że fanami są też ojciec i dziadek i w sumie COVID był fajny, bo byli wszyscy razem w domu.

Cześć, dziękuję za ten konkurs. Nazywam się Owen i mam 6 lat. Moje zainteresowania to wyścigi i hokej. Uczę się jeździć na wyścigowym symulatorze. Wybrałem takie malowanie, bo podobają mi się te kolory, a błyskawice i płomienie są super. To była fajna zabawa, mój dziadek, tata i ja wszyscy lubimy wyścigi i byliśmy zamknięci razem w domu podczas COVID. Owen – napisał w liście chłopak.

Era Motorsport wybrała to malowanie i okleiła tak samochód na 24-godzinny wyścig w Daytonie. Co ciekawe, oprócz tego zaszczytu, Owen wraz z ojcem zostali też zaproszeni na rundę IMSA, kiedy już znikną restrykcję i kibice będą mogli pojawić się w padoku. Fani są zgodni – to malowanie jest po prostu „cool”.

Przeczytaj również