Kucharz w Pucharze Polski

Kucharz w Pucharze Polski

Podaj dalej

Podczas Rajdu NAC 38. Warszawskie Safari rozegrana zostanie trzecia runda Dacia Duster Elf Cup 2017, w której gościnnie wystąpi Pascal Brodnicki. Znany kucharz i ekspert kulinarny zasiądzie w Dacii Duster po stronie kierowcy, słuchając bardzo doświadczonego pilota, Macieja Wisławskiego.

Pascal Brodnicki słynie z tego, że uwielbia eksperymentować w kuchni, uwielbia gotować i to jest jego codzienną pasją. Nie ucieka jednak od nowych wyzwań i chętnie realizuje nowe projekty. Tym razem podjął się udziału w prawdziwie sportowej rywalizacji – rajdzie rozgrywanym w ramach Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych.

Pascal Brodnicki: –Samochody to moja wielka pasja. Już jako dziecko razem z moim ojcem spędzaliśmy wiele czasu w garażu, remontując amerykańskie oldtimery. Jako nastolatek za sprawą mojego kuzyna, który organizował rajdy i eventy motoryzacyjne, trafiłem do motorsportu. Pomagałem mu w organizacji rajdów, często zasiadając w samochodach otwierających bądź zamykających trasę. Miałem też możliwość wielokrotnie uczestniczyć w testach wspaniałego francuskiego mistrza kierownicy Francoisa Delecoura, często w roli pasażera jego A-grupowego Escorta. Miałem też okazję posmakować rajdowych wrażeń w czasie co-drive’ów m.in. z Sebastienem Loebem i Danim Sordo, co zrobiło na mnie wielkie wrażenie. Udział w rajdzie NAC Warszawskie Safari za kierownicą rajdowego Dustera, u boku legendarnego pilota Maćka Wisławskiego, to spełnienie moich rajdowych marzeń. Już nie mogę doczekać się swojego rajdowego debiutu!

Pascal Brodnicki i Maciej Wisławski pojadą razem z ośmioma załogami walczącymi w Pucharze Dacia Duster Elf Cup. Dla zawodników startujących w pucharze będzie to już trzecia runda rywalizacji. Rajd NAC 38. Warszawskie Safari rozpocznie się w sobotę, 10 czerwca o godz. 12.30 na poligonie
w Zielonce. W okolicach Centrum Olimpijskiego PKOL zostanie zlokalizowane miasteczko rajdowe, które będzie czynne całą sobotę i niedzielę.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News