Kubica: W F1 sytuacja szybko się zmienia

Kubica: W F1 sytuacja szybko się zmienia

Kubica: W F1 sytuacja szybko się zmienia

Podaj dalej

Robert Kubica uchylił nieco rąbka tajemnicy na temat swoich ostatnich testów z ekipą Renault oraz swojej kariery podczas wideoczatu na facebookowym profilu Olimp Sport Nutrition. Polak opowiadał nie tylko o przyszłości, ale także swoim życiu, treningach i zaparywaniach na sytuacje w F1.

W kwestii swojej przyszłości Kubica przyznał, że choć w jakimś stopniu powrócił do świata Formuły 1, to jednak cały czas nic nie zostało postanowione i nie wiadomo co przyniosą kolejne miesiące. – Mówiąc o tym, że mogę wrócić na jakieś 80-90% miałem na myśli swoją formę fizyczną. Jest ona coraz lepsza i lepsza. Jak wyglądają szanse na kontakt? Wiele się o tym mówi, czasem ludzie wiedzą o pewnych rzeczach szybciej niż ja, ale sytuacja bardzo szybko się zmienia. Na pewno będę się mocno o to starał – stwierdził Kubica.

Polak dodał również, że kwestia jego formu, to nie tylko ręka. – Wiele osób skupia się na stanie mojej ręki, jednak nie można zapominać, że w wypadku ucierpiała również noga. Sporo trenuje na rowerze, kolarstwo pomaga mi się wyciszyć, ale jest też dobrym sposobem dbania o formę i pracy nad tą nogą. Nie jest jeszcze idealnie, ale postępy jakie zrobiłem na rowerze są pokaźne. 

Nasz jedyny kierowca w F1 wspomniał również o swoich testach w symulatorze Renault, choć nie chciał zdradzać szczegołów. – Czy byłem szybszy od Hulkenberga? Na pewno mogę powiedzieć, że miałem takie testy w symulatorze, gdzie sprawdzałem bolid w tegorocznej konfiguracji. Ja byłem z tych jazd zadowolony i wydaje mi się, że zespół również – dodał Polak.

Robert Kubica LiveChat at OlimpSportNutrition

Zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego #LiveChat z #RobertKubica, który odbył się na Olimp Sport Nutrition!
#RK #Kubica #f1 #OlimpSupplements #RazemNaSzczyt #PowrótRoberta

Opublikowany przez OLIMP Racing na 5 lipca 2017

 

Tagi: F1, Kubica, Olimp Sport, Olimp Sport Nutrition, Robert Kubica, Olimp Racing

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News