Kubica pogodzony z losem?

Kubica pogodzony z losem?

Podaj dalej

Coraz więcej źródeł donosi, że Robert Kubica nie zasili w obecnym sezonie zespołu Williamsa. W ostatnich godzinach włoskie media poinformowały, że sam Polak zdaje sobie z tego sprawę i jest pogodzony ze swoją sytuacją.

Cała saga związana z powrotem Roberta Kubicy do cyklu F1 trwa od czerwca 2017 roku i męczy wszystkich rodaków. Jedynym lekarstwem dla zatroskanych kibiców może być już tylko pozytywne zakończenie całego zamieszania. Obszerne kulisy ewentualnego angażu Polaka w zespole Williamsa przedstawiał w grudniowym materiale Rajdowy Świeżak.

Z informacji opublikowanych na portalu livegp.it wynika, że Robert Kubica w rozmowie z dziennikarzami serwisu potwierdził niekorzystny dla siebie scenariusz. Według włoskiego medium Polak jest już nawet pogodzony z zaistniałą sytuacją. Oczywiście oficjalne informacje jeszcze nie zostały podane do wiadomości natomiast wydaje się, że to jednak Siergiej Sirotkin będzie od nadchodzącego sezonu partnerem Lancea Strolla.

Włoski portal, który rzekomo kontaktował się z Kubicą daje do zrozumienia, że gdyby decyzja zależna była wyłącznie od osób związanych z Grand Prix, to Kubica miałby pewne miejsce w bolidzie Williamsa. Wiadomo jednak powszechnie, że za Rosjaninem stoją ogromne pieniądze, których Polak nie jest w stanie zaoferować. W ostatnich dniach niekorzystne informacje przekazywał m.in. dziennikarz BBC Sport, Andrew Benson oraz Roberto Chinchero, który znajduje się blisko Roberta Kubicy.

Tagi: Robert Kubica, F1

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News