Kubica na dwa lata z Williamsem

Kubica na dwa lata z Williamsem

Podaj dalej

Według holenderskiego serwisu RTL GP, Robert Kubica związał się z Williamsem dwuletnim kontraktem. Inne media podały natomiast, że oficjalne ogłoszenie wspaniałych informacji nastąpi w ciągu kilku dni.

Według Jasona Swalesa, który pełni funkcję producenta NBC Sports Network, Kubica miał się związać z brytyjskim teamem konkretnie dwuletnią umową. RTL GP potwierdził natomiast, że kontrakt faktycznie został podpisany – “Krążą plotki, że Kubica podpisał dwuletni kontrakt z Williamsem. Ma to zostać ogłoszone już w ten weekend. Wcześniej krążyły już pogłoski, ale te wydają się konkretniejsze. Jeżeli to się potwierdzi, będzie to niesamowity powrót!”

Jeżeli informacje podane przez doświadczonych dziennikarzy tj. Allard Kalff i Kees van de Grint z RTL GP faktycznie znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, kibice w Polsce będą mieli ogromne powody do zadowolenia. Pierwotna informacja na ten temat została ogłoszona w programie “Slipstream”. Zespół Williamsa nie potwierdza jeszcze oficjalnie żadnych rewelacji.

Tagi: Robert Kubica

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News