Kto zostanie mistrzem Polski Kia Picanto?

Kto zostanie mistrzem Polski Kia Picanto?

Podaj dalej

Po raz drugi z rzędu areną finału zmagań o tytuł Mistrza Polski KIA Picanto będzie legendarny tor Monza we Włoszech. Szanse na tytuł Mistrza Polski KIA Picanto 2017 wciąż ma aż 5 zawodników.

Do ich grona zaliczają się: Jan Antoszewski, Kamil Serafin, Nikodem Wierzbicki, Max Günther i Damian Litwinowicz.

Kto w tym roku będzie cieszył się z mistrzowskiego tytułu dowiemy się już w przyszłą sobotę, 30 września. Gala zakończenia sezonu odbędzie się tego samego dnia, co ostatnie wyścigi KIA LOTOS RACE w 2017 roku. Wręczenie pucharów i nagród oraz dekoracja mistrzów również nastąpi w „świątyni prędkości”.

Harmonogram w trakcie najbliższej rundy różni się nieco od tego, znanego w pierwszych pięciu weekendach wyścigowych KIA LOTOS RACE.

Na czwartek przewidziano cztery 30-minutowe treningi, które rozpoczną się odpowiednio o godzinach 11:10, 13:50, 15:40 oraz 17:30.

Trzy segmenty kwalifikacji zaplanowano na piątek. 20-minutowa 1. sesja kwalifikacyjna rozpocznie się o 10:50, Q2 w którym wyłoniona zostanie najszybsza dziesiątka wystartuje o 14:50, natomiast zdobywcę pole position poznamy dokładnie o 17:05 po 10-minutowej Q3.

Dwa wyścigi (każdy liczący 12 okrążeń) rozpoczną się w sobotę odpowiednio o godzinie 9:15 i 13:00.

Tagi: KIA LOTOS RACE, Monza, Antoszewski, Serafin, Litwinowicz, Kia Picanto, Mistrzostwa Polski

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News