Kremer w Fieście WRC ‘17

Kremer w Fieście WRC ‘17

Podaj dalej

Znany z występów w kategorii WRC 2 Armin Kremer zadebiutuje w samochodzie WRC najnowszej generacji podczas swojej domowej rundy mistrzostw świata – Rajdu Niemiec. Zawodnik skorzysta z serwisowanej przez M-Sport, 380-konnej Fiesty.

Armin Kremer: -Jestem niesamowicie dumny, to wielki honor i przyjemność, ale również wyzwanie – rywalizować w takim samych samochodzie, co czterokrotny mistrz świata Sebastien Ogier. Jest za wcześnie, aby czynić jakiekolwiek prognozy na temat rajdu, jednak jestem pewien, że ze wsparciem zawodników i inżynierów M-Sportu będę w stanie znaleźć najlepsze ustawienia. Jeśli mnie znacie, to wiecie jak bardzo chcę osiągnąć tutaj dobry wynik i dać niemieckim fanom świetne show!

Malcolm Wilson: -Możemy wreszcie powitać w naszym zespole Armina. To, że mamy niemieckiego kierowcę na jego własnej ziemi to fantastyczne uczucie, jestem przekonany, że będzie czerpał przyjemność z każdej sekundy w samochodzie. Nie mam żadnych wątpliwości – jego znajomość tych wyjątkowych dróg będzie wartościowa dla całego zespołu.

Armin Kremer w przeszłości zdobywał m.in. tytuł mistrza Niemiec (1996, 1999) oraz mistrza Europy (2001). W ostatnim czasie startował głównie samochodem Skoda Fabia R5 w klasie WRC 2 mistrzostw świata.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News