Koniec przygody Madsa Ostberga z WRC!

Koniec przygody Madsa Ostberga z WRC!

69 interakcji
Koniec przygody Madsa Ostberga z WRC!

Podaj dalej

Dzisiejsza decyzja marki Abu Dhabi o zaprzestaniu wspierania fabrycznego zespołu Citroena w WRC, pogrzebała szansę na okazjonalne starty nie tylko 9-krotnego mistrza świata Sebastiena Loeba.

Kolejnym kierowcą, który może na jakiś czas zapomnieć o fotelu za kierownicą „wurca” z Wersalu jest Mads Ostberg. Smutną dla kibiców informację za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał sam Norweg.

Mads Ostberg: Jak wszyscy zapewne wiecie, Citroen Racing będzie mógł wystawić tylko dwa samochody w nadchodzącym sezonie. Wykluczenie możliwości wystawienia trzeciej maszyny zamyka dla mnie szansę na powrót do WRC. Jestem rozczarowany i przepraszam Was, że tak się stało. W zespole zawsze czułem się jak w domu i tworzyliśmy świetny zespół. Dziękuję wszystkim w Citroen Racing. To było świetne! Teraz muszę zastanowić się co dalej. Chcę robić dalej robotę w WRC, jeśli wykonałem ją raz, to mogę to powtórzyć. Jestem otwarty na różne możliwości bo nigdy nie czułem, że mógłbym być lepszy niż teraz! Jeśli ktoś ma fajny samochód i zespół, to sprawdźcie mnie właśnie teraz!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News