Kolejne podium Lewandowskiego i Myszkowskiego!

Kolejne podium Lewandowskiego i Myszkowskiego!

http—erosmaggi.net-wp-content-uploads-2017-02-55_Myszkowski_Lewandowski

Podaj dalej

Andrzej Lewandowski i Teodor Myszkowski kontynuują dobrą passę w Lamborghini Super Trofeo Middle East dopisując na swoje konto kolejne podium w klasie!

fot. Lamborghini

Podczas sobotniego wyścigu na torze w Dubaju załoga GT3 Poland znów prezentowała bardzo dobre tempo i Myszkowski po starcie zajmował piąte miejsce. Na trzecim okrążeniu Polakowi udało się przeprowadzić udany atak na Georga Richardsona, dzięki czemu znalazł się na czwartym miejscu w generalce.

Na 15. okrążeniu doszło do zmiany kierowców w polskim Lamborghini i Andrzej Lewandowski bez problemów wrócił na pozycję, którą zajmował jego zmiennik. Do mety już niewiele stało się w czołówce, więc Huracan z numerem 55 mógł cieszyć się z kolejnego drugiego miejsca w klasie AM oraz czwartej pozycji w wyścigu.

Druga Polska załoga również spisywała się bardzo dobrze, choć niestety Rafałowi Mikrutowi i Grzegorzowi Moczulskiemu zabrakło 6,4 sekundy do podium w klasie Pro-Am. Kierowcy ekipy Bartosza Opioły zaciekle walczyli o kolejne puchary, jednak ostatecznie na 22. okrążeniu musieli uznać wyższość Constantino Bertuzzi w walce o najniższy stopień podium.

Podobnie jak wczoraj, wyścig wygrali Rik Breukers i Axcil Jefferies z GDL Racing.

 

fot. Lamborghini

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News