Mercedes, który ocieka luksusem! I możesz nim przewieźć inne auto!

Mercedes, który ocieka luksusem! I możesz nim przewieźć inne auto!

Mercedes Actros Dembell

Podaj dalej

Mercedes od wielu dekad kojarzony jest z luksusem. Jego ciężarówki również przez wielu uznawane są za dobre, jednak to, co zrobiła firma Dembell wykracza poza wszelkie ramy!

Kampery zyskują na popularności!

Ze względu na panującą na świecie sytuację epidemiczną i spore wyzwania postawione przed gośćmi hotelowymi, coraz więcej osób decyduje się na wyjazdy na wakacje kamperem. Dają one zdecydowanie większą niezależność i pozwalają zwiedzać świat na swój indywidualny sposób. Najczęściej ludzie wybierają modele oparte na płycie podłogowej samochodów dostawczych. Dużą popularnością cieszą się Fiaty Ducato i Fordy Transit.

Z reguły turyści decydują się na wynajem takich pojazdów, ponieważ są one drogie w zakupie i używane tylko przez kilka tygodni w roku. Oczywiście istnieją ludzie, którzy podróżują zdecydowanie częściej, ale mimo wszystko stanowią oni mniejszość na rynku. Jednak dla osób dysponujących odpowiednią ilością gotówki producenci kamperów przygotowali prawdziwe wille na kołach!

Lukusowy kamper, czyli podróż na bogato!

Zamożni ludzie cenią sobie wysoki standard życia, dlatego chcą go utrzymać przez możliwie najdłuższy czas, bezwzględu na okoliczności, w jakich się znaleźli. Dlatego powstają prawdziwie luksusowe projekty domów na kołach, które swoim przepychem, luksusem i jakością wykonania przyćmiewają mieszkania większości z nas. Podstawą do zbudowania takiego pojazdu są autobusy, jednak firma Dembell zdecydowała się na niemiecką ciężarówkę Mercedesa.

Mercedes Actros w roli domu na kołach z garażem!

Firma Dembell zdecydowała się zbudować swojego kampera na podwoziou Mercedesa Actrosa z trzema osiami. Zabudowa gwarantuje luksus przez duże „L” dla przestrzeni mieszkalnej, jednak fani motoryzacji będą zachwyceni czymś zupełnie innym! Wyjazdy na wakacje kamperem mogą kojarzyć się z rodzinnym wypadem, gdzie dodatkowym środkiem transportu jest rower lub skuter. Jeśli mamy mnóstwo benzyny we krwi i podobną liczbę cyfr na koncie, możemy połączyć przyjemność z przyjemnością.

Dembell Motorhomes

Czas spędzony z rodziną z pewnością jest bezcenny, podobnie przyjemność podróżowania sportowym samochodem po pięknych europejskich drogach. A gdyby tak można było to ze sobą połączyć? Mercedes od firmy Dembell oferuje taką możliwość, ponieważ można go zakupić z przestrzenią garażową, do której zmieści się, chociażby Jaguar F-Type!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News