Kieszonkowa elektrownia - Baseusem Mini naładujesz nawet laptopa

Kieszonkowa elektrownia - Baseusem Mini naładujesz nawet laptopa

Podaj dalej

Używane przez nas na co dzień smartfony zużywają bardzo dużo energii, przez co wymagają niezwykle częstego ładowania. Nie zawsze mamy jednak szybki i łatwy dostęp do gniazdka elektrycznego, zwłaszcza w podróży. W takim przypadku doskonale sprawdzają się dodatkowe źródła energii takie jak powerbank.

Powerbank, nazywany również bankiem energii, to niezwykle praktyczne urządzenie, za pomocą którego możemy podładować nasz smartfon lub tablet. Gadżet okazuje się bardzo przydatny zwłaszcza w podróży – wszędzie tam, gdzie dostęp do gniazdka elektrycznego jest ograniczony. Dzięki niewielkim rozmiarom powerbank zmieści się bez problemu w każdej torebce czy nawet kieszeni.

We wnętrzu jego obudowy znajduje się bateria litowo-jonowa lub też litowo-polimerowa, a więc taka sama, jaka znajduje się w smartfonach, z tą różnicą, że ma tutaj większą pojemność – wynosi ona zwykle od 2000 do 20000 mAh. Tę przenośną baterię można naładować, a następnie zabrać ze sobą, aby w potrzebie podłączyć swoje urządzenie mobilne i zapewnić mu dostęp do energii. My jednak postanowiliśmy zaproponować Wam coś znacznie mocniejszego niż wspomniane 20000 mAh, a mianowicie BASEUS Mini JA 30000 mAh.

Kieszonkowa elektrownia

Mini JA, to powerbank o niebagatelnej pojemności 30000 mAh! To, co wyróżnia go na tle innych urządzeń, poza pojemnością, to dwa kluczowe standardy ładowania w postaci QuickCharge 3.0 i PowerDelivery 3.0. Bardzo stylowy i skromny w wyglądzie Powerbank posiada 5 portów. Do tych pierwszych należą: Apple Lightning, Micro-USB i w uzupełnieniu USB-C, który służy również za port wyjścia – pozostałe dwa porty wyjścia to USB2.0.

Dodatkowo, poprzez USB Type-C Power Delivery możliwe jest ładowanie na poziomie 15W, co jest wystarczające nie tylko do szybkiego ładowania smartfona, ale nawet do zasilenia MacBooka. Dzięki temu samemu portowi możemy nie tylko naładować urządzenia mobilne, ale też w stosunkowo krótkim czasie naładować sam Powerbank.

Powerbank Baseus X30 Mini JA jest wykonany z wysokiej jakości materiałów ABS i Poliwęglanu. Posiada również wmontowane 4 diody LED informujące o pozostałym poziomie jego naładowania. Nie mogło też zabraknąć standardowych już czujników, takich jak np. przeciwprzepięciowe, przeciwprzeciążeniowe, przeciwspięciowe.

Najważniejsze cechy produktu

– Bateria: Litowo-polimerowa
– Możliwość ładowania więcej niż jednego urządzenia jednocześnie
– Dla urządzeń z USB-A i USB-C
– Wiele możliwości ładowania baterii (MicroUSB, USB-C, Lightning)
– Wskaźnik diodowy LED
– Power Delivery 3.0
– Quick Charge 3.0
– Moc 15W

Powerbank Baseus Mini JA, 30000 mAh  możecie kupić TUTAJ

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News