Kibiców poniosła fantazja. Robert Kubica wybrany najlepszym kierowcą na Red Bull Ringu

Kibiców poniosła fantazja. Robert Kubica wybrany najlepszym kierowcą na Red Bull Ringu

15 interakcji
65675779_2473656186196590_4354034314774577152_o

Podaj dalej

Dzisiejsze Grand Prix Austrii obfitowało w mnóstwo ciekawych wydarzeń, które nie zakończyły się razem z wywieszeniem flagi w biało-czarną szachownicę. I nie mówimy tu bynajmniej o werdykcie sędziów odnośnie incydentu na linii Max Verstappen – Charles Leclerc.

Podczas każdego weekendu Grand Prix i niedzielnego wyścigu organizowane jest głosowanie pod hashtagiem #F1DriveroftheDay.

Zazwyczaj jeszcze przed zakończeniem wyścigu realizator transmisji pokazuje czołową trójkę, która zebrała najwięcej głosów. Tuż przed zakończeniem wyścigu poznajemy natomiast zwycięzcę zorganizowanego dla kibiców plebiscytu.

Dziś w trakcie wyścigu nie pojawiła się żadna informacja, natomiast wiadomo, że kandydat do zwycięstwa mógł być tylko jeden. I raczej nie był nim Robert Kubica, który niestety minął linię mety na ostatnim miejscu.

Najprawdopodobniej kibice z Polski zorganizowali akcję pod tytułem „wspieramy Kubicę”. Informacja ta na chwilę zniknęła z oficjalnej strony f1.com, jednak po chwili ponownie się pojawiła.

Chyba nawet osoby stojące za głosowaniem wiedzą, że dziś poniosła kogoś fantazja.

F1, GP Austrii: Verstappen zmiażdżył Ferrari i Mercedesy. Kapitalne zwycięstwo Holendra w domowym wyścigu!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News