Kibice dla Kubicy

Kibice dla Kubicy

Podaj dalej

Saga związana z kolejnymi doniesieniami dotyczącymi powrotu Roberta Kubicy do Formuły 1 trwa w najlepsze. Do gry postanowili włączyć się najwierniejsi kibice i zorganizowali bardzo nietypową akcję.

Czy Robert Kubica dołączy do zespołu Williamsa na kolejny sezon Formuły 1? To pytanie, które najczęściej w ostatnim czasie pada z ust wszystkich kibiców motosportu w naszym kraju. Jego rywalami w tej walce są m.in. Felipe Massa, Paul di Resta oraz Pascal Wehrlein. W ostatnim czasie do tego grona dołączył jeszcze Rosjanin, Daniił Kwiat.

Najwierniejsi fani Polaka postanowili włączyć się do rozgrywki i zorganizowali ciekawe przedsięwzięcie – W ramach wsparcia dla Roberta Kubicy przygotowujemy ogromną flagę tzw. sektorówkę, która będzie się składać z 6000 zdjęć kibiców. Jej rozmiar oszacowaliśmy na 60 metrów kwadratowych. – informuje Marta Witecka. – Jeśli ktoś chciałby przyłączyć się do akcji i podróżować za Robertem po całym świecie, posiadając własny wizerunek na fladze to proszę o wysłanie zdjęcia pod adres info@kibicujmykubicy.pl lub o wejście na stronę www.flagakubicy.pl – kończy współorganizatorka akcji.

Według najnowszych doniesień Robert Kubica ma otrzymać kolejną szansę aby przekonać do siebie kierownictwo Williamsa. Może do tego dojść już podczas treningu przed najbliższym Grand Prix w Abu Zabi. Ciekawe, czy do tego czasu na trybunach będzie już widniała flaga złożona z kilku tysięcy zdjęć najwierniejszych kibiców Polaka?

Tagi: Robert Kubica, F1

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News