Abbring z nowym pilotem

Sebastian Marshall, pilot Kevina Abbringa w latach 2014 – 2016, zapowiedział za pośrednictwem portalu Twitter nowy program na nadchodzący sezon. Do młodego Holendra dołączy Martin Wydaeghe.

Abbring z nowym pilotem
Podaj dalej

Mający na koncie 22 starty z Kevinem Abbringiem Brytyjczyk podzielił się dość tajemniczą wiadomością za pośrednictwem portalu Twitter.

Ostatnie trzy lata wspólnej przygody z Kevinem były fantastyczne, wspólnie pięliśmy się po rajdowej drabinie i walczyliśmy o zwycięstwa w każdym rajdzie mistrzostw Europy jeszcze za kierownicą Peugeota. Z Hyundaiem udało się nam rozwinąć trzy jeżdżące w samym czubie samochody, wygraliśmy razem pierwszy odcinek specjalny w WRC i zdobyliśmy pierwsze punkty – napisał, dziękując na wspólną przygodę.

Marshall wspomniał także o pierwszym zwycięstwie w międzynarodowym rajdzie, grudniowym Rallye du Var, które może okazać się także ich ostatnim.

Zdecydowałem, że nadszedł czas na nowe wyzwanie – kontynuuje Marshall. Mam nadzieję, że już wkrótce będę was mógł poinformować o szczegółach. Tymczasem życzę wszystkiego najlepszego Kevinowi i Martijnowi w Monte Carlo i kolejnych rajdach – zakończył.

Dla Abbringa będzie to pierwszy start z belgijskim pilotem, mimo iż ma już na koncie duże doświadczenie z Belgami na prawym fotelu, w tym wspólnie z Erwinem Mombaertsem.

Marshall zapewnił na sam koniec, że nie zamierza odwiesić kasku na kołek. Nie mogę wycofać się z rajdów w wieku 28 lat! Zostaję – śmiał się.

Martin Wydaeghe to 25-letni pilot pochodzący z Belgii, który w minionym sezonie startował wspólnie z Koreańczykiem Chewonem Limem w wybranych europejskich rajdach.

Przeczytaj również