Kajto: Absolutna koncentracja będzie kluczowa

Kajto: Absolutna koncentracja będzie kluczowa

Podaj dalej

Kajetan Kajetanowicz w rozmowie z oficjalnym portalem FIA ERC przyznał, że absolutna koncentracja na przygotowaniach przed Rajdem Akropolu będzie jedynym sposobem na obronę tytułu mistrza Europy.

Zawodnik LOTOS Rally Team wraca do walki po wypadku w kwietniowym Rajdzie Azorów, który zaprzepaścił jego szanse na dobry start do drugiej z rzędu obrony mistrzowskiego tytułu.

Rajd Akropolu był dla nas dobrą lekcją charakteru, a poprzednia edycja udowodniła, że w rajdach nigdy nie możemy się poddawać – przyznał Kajetanowicz.

Nieprzewidywalne sytuacje i wiele kluczowych momentów podkreślają piękno tego sportu i właśnie dlatego jestem w 100% skupiony na moich przygotowaniach. Wszystko po to, by móc przewidzieć jak największą liczbę wariantów.

 – Po niezwykle trudnych rundach na Kanarach i Azorach, cały LOTOS Rally Team musiał zmierzyć się z pracowitym miesiącem. Zaledwie dwa tygodnie po Grecji, będziemy walczyć na Cyprze. Wierzę w każdego członka naszego zespołu, gdyż znam ich potencjał i wiem, że wszyscy mamy jeden cel – zakończył.

Rajd Akropolu rozpocznie się już w najbliższy piątek.

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News