Jechał na "ogonie" karetki i swoją głupotę udostępnił w sieci. Policja już go szuka

W poniedziałek rano na portalu YouTube pojawiło się nagranie na którym widać relację z jazdy samochodem osobowym za karetką poruszającą się na sygnale.

Jechał na „ogonie” karetki i swoją głupotę udostępnił w sieci. Policja już go szuka
Podaj dalej

Kierowca nagrywający filmik wyraźnie cieszy się z tego, że może omijać inne auta „utorowaną” drogą. Wielkopolska Policja jest już na tropie kierowcy, który dopuścił się tego wykroczenia. Mundurowi ustalili, że zarejestrowany przejazd odbył się w Komornikach

Jak podał portal brd24.pl w serwisie YouTube opublikowano nagranie z samochodu, którego kierowca w skandaliczny sposób łamał przepisy na drodze. Chwali się tym, że wykorzystuje przejazd karetki do szybszej jazdy. Jedzie tuż za pojazdem uprzywilejowanym wielokrotnie łamie przepisy ruchu drogowego.

https://wrc.net.pl/rzad-sie-nie-zmienil-i-kierowcy-rowniez-kolejna-kolizja-sop

Jak poinformował na Twitterze rzecznik Wielkopolskiej Policji Andrzej Borowiak, policja jest już na tropie kierowcy. „Wiemy już, że było to ok. 6 tygodni temu w Komornikach” – napisał funkcjonariusz. Dodał też, że obraz ze znajdujących się przy trasie kamer stacjonarnych się nie zachował, dlatego zaapelował do kierowców, którzy mogli zarejestrować ten przejazd we własnych rejestratorach o udostępnienie nagrań.

źródło: brd24.pl

Przeczytaj również