Zamień swój smartfon w wyścigowe narzędzie! Prezent pod choinkę dla każdego

Zamień swój smartfon w wyścigowe narzędzie! Prezent pod choinkę dla każdego

shell-paliwo-ferrari-promocja-kolekcja

Podaj dalej

Wszyscy lubimy nowoczesne gadżety, a „tradycyjne” zdalnie sterowane samochodziki wydają się być mocno przestarzale. A co, jeśli wasz smartfon może zamienić się w pełnoprawny kontroler samochodu Ferrari, który wygrywał wyścig Le Mans? Na stacjach Shell trwa świetna promocja, dzięki której tankując paliwo możecie odebrać jeden z czterech modeli Ferrari w promocyjnej cenie.

Zatankuj paliwo, odbierz samochód

Mistrzowska Kolekcja Ferrari cieszy się w tym roku ogromną popularnością. Wszystko dlatego, że aż 4 modele: SF1000 Tuscan GP, FXX-K Evo, 488 GTE Challenge i 488 GTE AF Corse są zdalnie sterowane. Aby poprowadzić samochodzik wystarczy ściągnąć aplikację, zeskanować kod QR i gotowe!

Samochód z klasy LM GTE – Ferrari 488 GTE AF Corse rywalizował w długodystansowych mistrzostwach świata. Wśród największych sukcesów możemy wymienić m. in. zwycięstwo w kultowym Le Mans 2019.

Teraz ten samochód może znaleźć się w twojej kolekcji. Wystarczy, że zbierzesz cztery naklejki i wymienisz je na samochód zabawkę w promocyjnej cenie 49,99 zł lub wymienisz 3700 pkt Shell ClubSmart i dopłacisz symboliczną złotówkę.

Taki prezent spodoba się i dużym i małym (wiemy z własnego doświadczenia!). Jeśli uda ci się zebrać więcej niż jeden model, zabawa będzie jeszcze lepsza.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News