Wynajął McLarena 720S i "ścigał się" nim na autostradzie. Za tę akcję wyśmiała go nawet policja!

Wynajął McLarena 720S i "ścigał się" nim na autostradzie. Za tę akcję wyśmiała go nawet policja!

Podaj dalej

W piekle powinno być zarezerwowane szczególne miejsce dla niedoświadczonych kierowców, którzy wynajmują drogie samochody o wysokich osiągach, a potem robią z nimi to… Ten McLaren nie wytrzymał próby wyścigów na autostradzie. Nawet policja ich wyśmiała! 

McLaren vs Lamborghini na autostradzie

mclaren-720s-policja-wysmiala-2

Gdyby takie miejsce faktycznie istniało, droga do będzie wybrukowana złośliwymi uwagami i podśmiechujkami. Nawet policja nie oparła się kpinom. Oczywiście w mediach społecznościowych, bo to tam rozegrała się cała akcja. 

California Highway Patrol, wykpiła gościa, który wynajął McLarena w Regionie żeby móc „ścigać się” nim na autostradzie z Lamborghini. Cóż, wygląda na to, że włoska maszyna wygrała to starcie. 

Policja opublikowała zdjęcia mocno uszkodzonego McLarena. Choć nie podaje szczegółów, co dokładnie się zepsuło, możemy powiedzieć, że jest źle. McLaren jest w bardzo złym stanie, choć biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, kierowca może mówić o dużym szczęściu. W końcu nikomu nic się nie stało. 

mclaren-720s-policja-wysmiala-2

Nawet policja go wyśmiała

– Kiedy wynajmujesz McLarena 570 i decydujesz się ścigać z Lamborghini na autostradzie i rozbijasz się! Następnym razem powinieneś rozważyć ubezpieczenie wynajmu! Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń – czytamy w poście opublikowanym na profilu policji.

Dodatkowe punkty za solidną grę emoji! Policja nie zostawiła na gościu suchej nitki i bardzo dobrze, bo oprócz mandatu takie głupie akcje trzeba nagłaśniać. Poza tym, że omawiany samochód to McLaren 720S, fragment o braku ubezpieczenia jest oczywiście żartem. 

Zdjęcia pokazują również Lamborghini w pewnej odległości, ale osoba stojąca przed nim blokuje widok. Nie możemy więc powiedzieć, czy włoska maszyna odniosła jakieś uszkodzenia. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News