To najgorszy wieś tuning, jaki zobaczysz w tym roku! Ktoś zrujnował tego fantastycznego Nissana GT-R

To najgorszy wieś tuning, jaki zobaczysz w tym roku! Ktoś zrujnował tego fantastycznego Nissana GT-R

Nissan GT-R wieś tuning

Podaj dalej

W japońskich mediach społecznościowych pojawił się naprawdę dziwny Nissan GT-R. Czy wieś tuning osiągnął właśnie nowy, niespotykany dotąd poziom? Oczywiście, że tak! Jesteśmy przekonani, że to najbrzydszy egzemplarz kultowego supersamochodu na świecie. 

Absurdalny wieś tuning Nissana

Nissan GT-R wieś tuning

Na zdjęciu widzimy wątpliwej jakości modyfikacje tyłu, boku i przodu samochodu. Dodatkowe elementy nie tylko rujnują wygląd Nissana, ale także nieuchronnie wpływają na jego aerodynamikę. 

Zacznijmy od dachu samochodu. Tam widzimy mnóstwo wlotów powietrza, podobnych do tych używanych w Hondzie Civic Type R. Nad tylną szybą wieś tuning osiąga swoje apogeum. Zamontowano tam coś na wzór okiennych żaluzji, a część dodatków przymocowano do standardowego tylnego spojlera GT-R. Ciekawie zaczyna robić się jednak w tylnej części samochodu. 

Też pod tylnymi światłami widzimy otwory wentylacyjne, które do bólu przypominają te, znane z Hondy Civic w wersji hatchback. Pomiędzy tymi elementami twórca tego brzydactwa znalazł jeszcze miejsce dla spojlera, który rozciąga się wzdłuż zderzaka. 

Nissan GT-R
…a taki był piękny!

Tu jest absolutnie wszystko!

W innym miejscu znajdziemy dyfuzor z rynku wtórnego, który jest tylko troszkę krzywy. Nie mogło też zabraknąć czerwonych akcentów. Matko Boska! Trzymajcie mnie. 

Na szczęście w japońskich mediach społecznościowych pojawiło się tylko jedno zdjęcie tego paskudnego Nissana. Wyobrażacie sobie zobaczyć go dokładnie z każdego kąta? My podziękujemy. 

Najbardziej rozpoznawalny samochód w Polsce trafił na sprzedaż. To słynny Nissan GT-R (G0 NISMO)

Mimo braku szczegółów, widzimy też malutkie osłony na bocznych tylnych szybach, a także charakterystyczne listwy progowe. Tuż za przednim kołem również dzieją się cuda, jednak na całe szczęście nie mamy pełnego obrazu tych konkretnych modyfikacji. 

Prosimy – nie…

Całość sprawia wrażenie niesamowitej tandety. Wieś tuning zaskakiwał nas już nieraz, jednak zazwyczaj dotyczył on wątpliwej jakości i klasy samochodów. Tym razem jednak ktoś zdecydował się zrujnować fantastyczny samochód, jakim niewątpliwie jest Nissan GT-R. 

Skoda Octavia stuningowana gadżetami ze stacji benzynowej to najlepsza rzecz, jaką dziś zobaczysz

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News