Wieś tuning odcinek 3752. Koleś przerobił swoją Toyotę Camry na BMW E60 M5 w kabrio

Toyota Camry Solara to jeden z najbardziej niewdzięcznych samochodów wyprodukowanych przez japońskiego producenta w ostatnich latach. Jej właściciel postanowił zabawić się więc w mały wieś tuning, przerabiając ją na BMW E60 M5. Efekty? Oceńcie sami.

Wieś tuning odcinek 3752. Koleś przerobił swoją Toyotę Camry na BMW E60 M5 w kabrio
Podaj dalej

wieś tuning bmw

Ten egzemplarz pojawił się na sprzedaż i cóż… raczej nie poprawi kiepskiej renomy Camry Solara. Właściciel tego samochodu najwyraźniej nie był fanem kabrioleta w takim stanie, jakim opuścił fabrykę. Postanowił więc przerobić cały jej przód na BMW E60 M5. 

Wynik końcowy jest daleki od satysfakcjonującego…

…i to delikatnie rzecz ujmując. Niestandardowych akcentów jest więcej, mamy farbę oraz liczne elementy nadwozia, które według sprzedającego kosztowały go 3500 dolarów (14 tys. zł). Z przodu widzimy mieszankę srebrnego, białego i czerwonego, a cały motyw pojawia się także w pozostałej części samochodu. 

wieś tuning bmw

Mamy też zestaw pięcioramiennych kół oraz nowy składany dach. Wewnątrz znajdują się niestandardowe skórzane fotele, wykończone mieszanką szarości i bieli, aby pasowało do zewnętrznej stylizacji. Dywaniki i otwory wentylacyjne są czerwone, jest zamontowany także niestandardowy system audio. 

Camry BMW ma świetne opinie…

wieś tuning bmw

Według sprzedawcy, jego Camry Solara spotyka się ze świetnymi opiniami i ogromnym zainteresowaniem na pokazach samochodowych i na ulicy. Nie mamy wątpliwości, że wzbudza zainteresowanie, ale ze świetnymi opiniami moglibyśmy się kłócić. 

W swoim wpisie na Facebooku sprzedający ustalił cenę wywoławczą na 1234 dolary (5 tys. zł), jednak wydaje się, że jest to błąd. W opisie aukcji pojawia się bowiem kwota 7500 dolarów (29650 zł). 

wieś tuning bmw

Przeczytaj również