W tym BMW X7 Dark Shadow Edition poczujesz się jak boss mafii. Powstanie tylko 500 sztuk

W tym BMW X7 Dark Shadow Edition poczujesz się jak boss mafii. Powstanie tylko 500 sztuk

Podaj dalej

Jesteś szefem mafii i szukasz dużego SUV-a, którym mógłbyś krążyć po kontrolowanych przez siebie dzielnicach? BMW właśnie zaprezentowało coś dla ciebie. To X7 Dark Shadow Edition 2021, które limitowane będzie zaledwie do 500 sztuk. 

BMW dla szefa mafii

BMW-X7-Dark-Shadow-Edition-6

SUV dostępny jest wyłącznie w metalicznym odcieniu Frozen Arctic Gray. Choć farba ta była wykorzystywana już przy innych modelach BMW, po raz pierwszy znalazła swoje zastosowanie w modelu z rodziny X. 

Uzupełnieniem lakieru jest „BMW Individual High Gloss Shadow Line”. To opcja wyposażenia, dzięki której obramowania szyb bocznych, słupki B i C, lusterka, chłodnica i osłony rur wydechowych, wykończone są w błyszczącym kolorze czarnym. 

BMW-X7-Dark-Shadow-Edition-4

Wszystkie modele X7 Dark Shadow Edition są wyposażone w 22-calowe obręcze kół M ze stopu metali lekkich. Jest także sportowy układ wydechowy M, aby upewnić się, że nie przejedziesz przez miasto niezauważony. 

BMW będzie sprzedawać modele z limitowanej edycji w konfiguracjach sześcio- lub siedmioosobowych. Niezależnie od tego, na ile foteli zdecydują się kupujący, SUV otrzyma skórzaną tapicerkę BMW Individual Merino. Będzie także kierownica M oraz linia dachu BMW Individual w kolorze Night Blue. 

BMW-X7-Dark-Shadow-Edition-14

Górna część deski rozdzielczej i podłokietników wykończona jest skórą nappa w kolorze Night Blue. Czarna skóra merono trafiła także na inne części kabiny. 

Wszystkie modele X7 Dark Shadow Ediition oparte są na wariancie M50i. To oznacza, że wyposażone są w 4,4-litrowy silnik V8 z podwójnym turbo o mocy 530 KM. Moment obrotowy wynosi 750 Nm. Ceny w USA zaczynają się od 120 490 dolarów (458 tys. złotych).

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News