Volkswagen odkupuje samochody od swoich klientów! Można zarobić duże pieniądze

Volkswagen wyszedł z dość nietypową propozycją dla swoich klientów. Niemiecki producent w ramach nowej kampanii reklamowej prowadzonej wspólnie z National Highway Traffic Safety Administration odkupi od swoich klientów niewielką liczbę samochodów. 

silnik volkswagen diesel
Podaj dalej

Volkswagen odkupuje samochody

volkswagen diesel logo

Przeglądając wewnętrzne zapisy dowiadujemy się, że chodzi o samochody marki Volkswagen: Touareg, Tiguan, Golf, e-Golf i CC z 2017 roku. A także Passat z 2016-2017 i Atlas z 2018. O co tak naprawdę chodzi?

– Te pojazdy do użytku klientów zostały sprzedane bez potwierdzenia, że zostały zbudowane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi wymogami prawnymi i mogły zostać zmodyfikowane przed sprzedażą – zauważa agencja bezpieczeństwa. 

– W związku z tym pojazdy te mogą nie spełniać wymagań różnych federalnych norm bezpieczeństwa pojazdów silnikowych. 

Samochody są bezpieczne

volkswagen diesel silnik

Volkswagen nie może konkretnie określić zagrożenia bezpieczeństwa i nie odnotował żadnych wypadkow lub urazów związanych z tą kwestią. Mimo to, odkupi samochody od amerykańskich klientów. 

Dealerzy powiadomią odpowiednich właścicieli samochodów 2 lipca, kiedy rozpocznie się cała akcja. Volkswagen wyśle do konkretnych osób list. Jeśli ktoś nie otrzyma wiadomości, lub będzie miał dodatkowe pytania, będzie mógł skontaktować się z Volkswagenem drogą telefoniczną. 

Przeczytaj również