Używane BMW E46 z przebiegiem 360 000 km? Nie uwierzysz, ile kosztuje ten egzemplarz. Nic tylko brać!

Używane BMW E46 z przebiegiem 360 000 km? Nie uwierzysz, ile kosztuje ten egzemplarz. Nic tylko brać!

BMW-325i-Touring-5

Podaj dalej

W dzisiejszych czasach najbardziej poszukiwanymi samochodami są SUV-y, ale, ale! Jeśli szukasz ciekawego pojazdu, który jest zarówno praktyczny, jak i przyjemny w prowadzeniu, może warto rozważyć BMW E46 325i Touring z 2001 roku? Ten konkretny egzemplarz jest prawdziwą perełką! 

To BMW jest perełką!

BMW-325i-Touring-5

Samochód jest napędzany 2,5-litrową rzędową szóstką o mocy 184 KM połączoną z 5-biegową manualną skrzynią biegów. BMW znajduje się w Santa Barbara w Kalifornii i wystawiony jest na licytacji na stronie Bring A Trailer. Właściciel ma wszystkie faktury, zapisy serwisowe, instrukcje, części zamienne i czysty raport Carfax. 

Nadwozie jest pomalowane w kolorze Steel Grey Metallic z wykończeniem Shadowline. Obejmuje ono również zderzaki i listwy boczne M-Tech II, a sprzedawca wyposażył reflektory w kilka modyfikacji. Ponadto, znajdziemy też błiszczące czarne elementy grilla, ceramiczne przyciemniane szyby, czy lusterka boczne w stylu BMW M3. 

BMW-325i-Touring-5

BMW ma także 19-calowe koła BBS LM z nakrętkami i owinięte oponami Michelin Pilot Sport na tylnej osi. Samochód ma również nawiercane tarcze hamulcowe i czarne zaciski. Znajdziesz także sprężyny H&R Cup i amortyzatory Bilstein. 

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Przebieg duży, ale to żaden kłopot

To BMW 325i Touring ma na zegarze 228 000 mil (361,6 tys. km), ale ten przebieg absolutnie nie dyskwalifikuje go z zakupu. Zarówno wygląd zewnętrzny, jak i kabina, wyglądają naprawdę świetnie. Główne elementy wyposażenia to czarna skóra, akcenty z włókna węglowego, czy automatyczna klimatyzacja i tempomat. 

bmw

Najwyższa oferta wynosi obecnie nieco ponad 22 000 zł, więc za tak zadbany egzemplarz wydaje się to bardzo dobrą ceną!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News