Używane Audi A4 z przebiegiem 12 500 km w "okazyjnej" cenie. Nie uwierzysz, jak wyglądało wcześniej [GALERIA+RAPORT]

Używane Audi A4 z przebiegiem 12 500 km w "okazyjnej" cenie. Nie uwierzysz, jak wyglądało wcześniej [GALERIA+RAPORT]

audi-a4

Podaj dalej

Sądząc po liczbie nieuczciwych handlarzy w naszym kraju, widząc w tytule aukcji słowo „okazja”, powinna zapalić się nam czerwona lampka. Co prawda ani w szczegółach, ani w opisie aukcji nie pojawia się słowo bezwypadkowy, jednak z pewnością temu Audi A4 daleko do tego, aby nazwać go okazją. 

To Audi na pewno nie jest okazją

audi-a4-2

Kupno 2- lub 3-letniego samochodu to tak naprawdę najlepszy interes. Samochód w pierwszym roku użytkowania traci najwięcej na wartości, a to Audi A4 ma przecież przejechane dopiero 12 500 kilometrów. 

Samochód na zdjęciach zamieszczonych na aukcji wygląda naprawdę ładnie. Audi A4 pomalowane jest w kolorze szary metalik, ma 2-litrową benzynę o mocy 252 KM i automatyczną skrzynię biegów. 

audi-a4-3

Do tego wszystkiego kupujący otrzymają napęd quattro, wersję wyposażenia premium, światła LED, system keyless i wiele, wiele więcej. A to wszystko za „jedyne” 119 000 zł. Ostrzegamy was jednak przed tym zakupem, bowiem samochód miał wcześniej bardzo poważnego dzwona, o czym nie informuje sprzedający. 

Z USA musi być bity!

Samochód pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, więc siłą rzeczy musiał być gdzieś „bity”. Z USA nie sprowadza się samochodów w idealnym stanie, bo to się po prostu nikomu nie opłaca. Audi jest wystawione na sprzedaż w Białymstoku, a pod koniec 2019 roku uległo uszkodzeniu opisanemu jako „ze wszystkich stron”. 

audi-a4-5

Zdjęcia samochodu ze Stanów Zjednoczonych udostępnił na swoim fanpage’u portal bez-wypadkowe.net. Oceńcie sami… 

Link do ogłoszenia na portalu OtoMoto

uzywane-audi-a4-okazja-2

uzywane-audi-a4-okazja-2

uzywane-audi-a4-okazja-2

Więcej informacji na stronie bez-wypadkowe.net

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News