Ubezpieczenie OC za darmo? To możliwe! Wystarczy, że zrobisz to, co ta kobieta

Ubezpieczenie OC za darmo? To możliwe! Wystarczy, że zrobisz to, co ta kobieta

ubezpieczenie-oc-fiat-seicento

Podaj dalej

Ubezpieczenie samochodu za darmo? To marzenie każdego kierowcy i jak pokazuje ta historia, wcale nie jest tak nierealne! Wielu kierowców stara się przedłużyć żywotność swojego samochodu do tego stopnia, że pokonują rekordowe odległości bez żadnych awarii. Często takimi samochodami interesuje się marka, która je wyprodukowała, nagradzając najbardziej lojalnych kierowców. Tym razem jednak chodzi o ubezpieczenie. 

Ubezpieczenie OC za darmoszkę

Kobieta uzyskała darmowe ubezpieczenie swojego samochodu. Firma ubezpieczeniowa postanowiła zrobić wyjątkowy gest w stronę równie wyjątkowego klienta. W wieku 93 lat pani Silvana regularnie zasiada za kierownicą swojego wiernego Fiata Seicento. 

Jako lojalna klientka firmy ubezpieczeniowej Catolica Assicurazioni od 1959 roku, kobieta nigdy nie miała ani jednego wypadku! A jeździ samochodem już od 62 lat. WOW! Te liczby robią naprawdę duże wrażenie. Nic dziwnego, że dostała ubezpieczenie za darmo. 

To osiągnięcie jest tym większe, że kobieta jest… Włoszką. Wszyscy wiemy, jak wygląda jazda na Półwyspie Apenińskim, prawda? Nikt nie przejmuje się tam obitym zderzakiem czy błotnikiem podczas parkowania. W przeciwieństwie do tej kobiety. 

ubezpieczenie-oc-fiat-seicento

Może już spać spokojnie

Jazda samochodem po włoskich drogach może być szczególnie trudna i wymagająca w niektórych regionach kraju. W nagrodę firma zaoferowała pani Silvanie bezpłatne ubezpieczenie samochodu na całe życie – bez względu na to, co stanie się dalej. 

Wszystko to oznacza, że jej Fiat Seicento, tak samo jak poprzednie samochody, nigdy nie były uszkodzone. Nie pozostaje nam nic, jak tylko pogratulować i życzyć dalszych bezpiecznych podróży!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News