To paliwo sprawi, że twój Diesel pożyje znacznie dłużej. Dziś zatankujesz je DUŻO TANIEJ!

To paliwo sprawi, że twój Diesel pożyje znacznie dłużej. Dziś zatankujesz je DUŻO TANIEJ!

Shell V-Power Diesel - pistolet paliwowy

Podaj dalej

Wielu polskich kierowców wciąż zapomina o tym, jak ważne jest tankowanie paliwa wysokiej jakości. Silniki typu Diesel, ze względu na swoją złożoność, są szczególnie wrażliwe na tankowanie właściwego paliwa. W czwartki Diesla zatankujecie dużo, dużo taniej – szczegóły sprawdźcie TUTAJ. 

Tanie tankowanie – w odpowiednie dni

Uszkodzone pompowtryski, zabrudzony filtr paliwa… To wszystko może uprzykrzyć życie niejednego kierowcy. A także zrujnować jego portfel. A wystarczy tankować paliwo najlepszej jakości, które wcale nie musi być droższe, od tego zwykłego. Dziś na stacjach Shell paliwo Shell V-Power Diesel jest w specjalnej promocji. Jej szczegóły sprawdzicie TUTAJ. 

Paliwo pod koniec wakacji wciąż jest bardzo drogie, więc skorzystanie z promocji będzie miało też inne pozytywne skutki. Ze względu na zmniejszone tarcie w silniku i lepsze wykorzystanie energii do napędzania waszego samochodu, paliwo z baku będzie upływać dłużej. Na jednym baku będziecie mogli przejechać nawet do 100 kilometrów więcej i to bez zmian w nawykach czy stylu jazdy. Spalanie liczone w l/100 km powinno spaść o około 1-2 l/100 km. 

Oszczędzisz pieniądze i czas na naprawy

Shell V-Power Diesel - pistolet paliwowy
fot. Piotr Malecki / Getty Images

A to jeszcze nie wszystko. Zapewne każdy z was słyszał o utracie mocy, która z biegiem lat występuje w każdym samochodzie. Tankując paliwo z rodziny V-Power możemy zdecydowanie opóźnić, jeśli nie całkiem wyhamować ten proces. Paliwo to działa bowiem od pierwszego tankowania i natychmiastowo pomaga usuwać nagromadzone w silniku osady i zapobiegać utracie mocy. 

O jakości i efektach paliwa Shell V-Power Diesel najlepiej świadczy fakt, że co trzeci klient tej stacji sięga właśnie po paliwa premium. Promocja jest bowiem cykliczna i obowiązuje w każdy czwartek. Dlatego jeśli odpowiednio zaplanujecie swoje tankowania, będziecie mogli robić „mały” prezent swojemu silnikowi i portfelowi za każdym razem, gdy zajdzie taka potrzeba. 

Co więcej, jeśli jesteś użytkownikiem samochodu z silnikiem benzynowym, promocja również cię obowiązuje. Z tą tylko różnicą, że nie w czwartki, a we wtorki. Polecamy zatem zapisać te dwa dni w tygodniu wszystkim kierowcom, którzy chcą zaoszczędzić na tankowaniu i naprawach u mechaników! 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News