To paliwo obniży twoje spalanie i oszczędzi twój silnik. Dziś jest w obniżonej cenie!

To paliwo obniży twoje spalanie i oszczędzi twój silnik. Dziś jest w obniżonej cenie!

shell-oferuje-zimowego-diesla-wysokiej-jakosci

Podaj dalej

Okres wakacji to najgorszy czas dla kierowców. Nie dość, że paliwo jest wystarczająco drogie już w normalnym okresie, to miesiące lipiec i sierpień jeszcze podgrzewają temperaturę przy kasach na stacjach benzynowych. Na szczęście są liczne promocje, z których kierowcy chętnie korzystają. Sprawdź TUTAJ.

Paliwo dużo taniej w wybrane dni

Na stacji Shell przygotujesz samochód na zimę
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Paliwo za 6 zł/litr już niemalże stało się codziennością. A do tego wszystkiego jeszcze wakacje… Większość z nas będzie chciała pojechać na wymarzony odpoczynek samochodem, ale koszty podróży mogą niejednego z nas bardzo mocno zaskoczyć. 

Choć wielu z nas stosuje techniki eco drivingu, nie są one wystarczające, aby obniżyć koszty podróżowania samochodem. Na szczęście stacje benzynowe przychodzą z pomocną ręką. 

We wtorki możemy tankować paliwo Shell V-Power 95 dużo taniej niż normalnie. Jak wynika z danych stacji paliw, już co trzeci klient korzysta z tego paliwa. Dlaczego jest ono lepsze niż „normalne”?

Mnóstwo korzyści dla portfela i silnika

shell-paliwo-v-power-pistolet

Przede wszystkim, dzięki wyższej zawartości oktanowej i energetycznej, nasz silnik będzie musiał wykonać mniej pracy, aby pokonać tę samą trasę. A co za tym idzie? Mniejsze spalanie! Tak – na pełnym baku paliwa przejedziemy nawet do 100 kilometrów więcej. 

Ponadto, czystsze paliwo dużo bardziej oszczędza nasz silnik. Dzięki temu spadek mocy czy niechciany osad lub nagar na cylindrach pojawią się dużo, dużo później – o ile w ogóle. Dlatego zachęcamy wszystkich kierowców do śledzenia aktualnych promocji. 

Na Shellu we wtorek w niższej cenie znajdziecie paliwo Shell V-Power 95, natomiast w czwartki będzie to Shell V-Power Diesel. Szczegóły promocji znajdziecie TUTAJ. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News