To nowe duże kombi to absolutny hit. Ma 1460 litrów pojemności i kosztuje 25 tys. złotych - prosto z salonu!

Samochody w nadwoziu typu kombi może i nie cieszą się już taką popularnością, jak kiedyś, ale wciąż są świetną alternatywą dla zalewających rynek SUV-ów i crossoverów. Tyle tylko, że większość producentów powoli odchodzi od tego typu konstrukcji. To nowe kombi cieszy się jednak świetnymi wynikami sprzedażowymi i patrząc na jego cenę i to, co oferuje, wcale się nie dziwimy. 

To nowe duże kombi to absolutny hit. Ma 1460 litrów pojemności i kosztuje 25 tys. złotych – prosto z salonu!
Podaj dalej

To nowe kombi to hit

nowe-kombi-za-25-tys

Choć kombi jest już na rynku parę lat, wciąż sprzedaje się lepiej niż świetnie. Baojun 310 Wagon zadebiutował podczas targów Auto Shanghai 2017, a chińska marka chciała tym samym zaoferować osobowy samochód w przystępnej cenie z użytecznością kombi. 

Najważniejszą zaletą tego samochodu jest oczywiście jego cena. Baojun 310 Wagon zaczyna się od około 25 000 zł, a za najbardziej wypasioną wersję zapłacimy tylko 10 000 zł więcej. Za tę cenę kierowcy otrzymają standardowe funkcje bezpieczeństwa, w tym system monitorowania ciśnienia w oponach, kamerę cofania, podgrzewane lusterka zewnętrzne, czy blokady fotelików ISOFIX. 

Kombi jest atrakcyjne również dla najmłodszej grupy kierowców. Samochód jest bowiem oferowany z 8-calowym ekranem dotykowym na konsoli środkowej. Zapewnia on dostęp do radia i urządzeń, które można podłączyć przez tylne porty USB. Jest również standardowo wyposażony w tempomat i klimatyzację. 

nowe-kombi-za-25-tys

Niezły silnik i mnóstwo miejsca

Baojun 310 Wagon napędzają silniki benzynowe o pojemności 1,2 lub 1,5, współpracujące z 6-biegową manualną skrzynią biegów. Kluczowym punktem sprzedaży jest rozstaw osi wynoszący 2750 mm, co zapewnia ponad… 1460 litrów przestrzeni ładunkowej z tyłu i wygodne siedzenia dla pięciu osób. 

Baojun 310 Wagon był natychmiastowym hitem. Gdy chińska marka zamknęła pierwszą połowę roku, w którym wszedł na rynek, jej sprzedaż wzrosła o 36,2%. Łącznie dostarczono prawie 400 000 pojazdów, co jest świetnym wynikiem w porównaniu do 287 000 w tym samym okresie rok wcześniej. 

nowe-kombi-za-25-tys

Przeczytaj również