To nie Photoshop. To nie Prima Aprilis. Nie jest to też BMW E30. Kogoś poniosła fantazja!

To nie Photoshop. To nie Prima Aprilis. Nie jest to też BMW E30. Kogoś poniosła fantazja!

Podaj dalej

Nie, to nie Prima Aprilis. Nie – to również nie praca geniuszy Photoshopa. To nie jest też BMW E30. Wyobraźcie sobie, że ktoś przerobił prawdziwą Toyotę Tacoma, wrzucając przód z beemki. I trzeba przyznać, że nie wygląda to wcale najgorzej! 

Pickup przyciąga wzrok

bmw-toyota-pickup-2

Pickup Toyota Tacoma z przodem pochodzącym z BMW 325i (E30) z 1987 roku wygląda aż dziwnie dobrze. Jak dowiadujemy się z opisu posta na FB, obydwa pojazdy zostały wycofane z ruchu i przekształcone na bazie pickupa z twarzą E30. 

Efekt końcowy przyciąga wzrok i nie jest nawet brzydki. Oprócz beemkowego wykończenia, samochód otrzymał też niebiesko-białe wstawki nawiązujące do kolorystyki niemieckiej firmy. 

Kłują w oczy czaszki zastępujące wewnętrzne pary reflektorów, a coś jest też nie tak z drzwiami kierowcy. Niemniej jednak, BMW pickup E30 jest interesującą konstrukcją, której nigdy nie spodziewaliśmy się zobaczyć. Fajnie jest przypomnieć sobie czasy, kiedy grille BMW wyglądały ładnie i estetycznie. 

bmw-toyota-pickup-2

Jednorazowy wybryk?

Co ciekawe, BMW też myślało kiedyś o stworzeniu pickupa. Co prawda żaden z pojazdów nie wszedł nigdy do produkcji seryjnej, ale… Pamiętacie może BMW Serii 3 cabrio przekształcone w pickupa M3? Samochód pracował dla M GmbH przez 26 lat. 

W 2011 roku firma zaprezentowała też M3 (E92) z przestrzenią ładunkową jako primaaprilisowy żart. Ale ten tutaj to absolutnie jednorazowy wybryk. Jak wam się podoba?

bmw-toyota-pickup-2

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News