To najszybsza kosiarka na świecie! Niemiecki tuner Mansory sprawi, że polubisz kosić trawę

To najszybsza kosiarka na świecie! Niemiecki tuner Mansory sprawi, że polubisz kosić trawę

kosiarka-mansory-air-jordan

Podaj dalej

Tuner Mansory znany jest ze swojego dzikiego podejścia do najdroższych samochodów na świecie. Co ciekawe, ich portfolio obejmuje także inne produkty. Okulary przeciwsłoneczne, czapki, bransoletki, portfele… Od niedawna w katalogu znalazła się jeszcze jedna propozycja: kosiarka. Zgadza się, firma tuningowa umieściła swojego logo na kosiarkach do trawy. 

Wyścigowa kosiarka

kosiarka-mansory-air-jordan

Nie jest to jednak zwykła kosiarka. Została ona zainspirowana jednym z najbardziej kultowych modeli butów: Air Jordan XI. Kosiarka została stworzona przy współpracy z producentem odzieży sportowej premium BSTN. 

Kosiarka nazywa się Mansory X BSTN GT XI i ma ręcznie wykonane panele nadwozia z włókna węglowego, metalową belkę z przodu, dwa reflektory i płaskiego grilla. Opony noszą logo BSTN, a z tyłu znajdziemy słynne „Air Jordan”. 

kosiarka-mansory-air-jordan-3

Projekt uzupełnia tylne skrzydło i element przypominający… fartuch? Wyposażona jest również w specjalnie dopasowany fotel wyścigowy. Ma piękne przeszycia i mnóstwo włókna węglowego. Nie mogło zabraknąć też tłoczeń „Mansory” i „BSTN”, a także logo Air Jordan na oparciu zintegrowanym z zagłówkiem. 

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE NA ŚWIĘTA!

Tylko na zamówienie

To jedyny taki projekt, który powstał. Oznacza to, że pewnie zażyczył sobie ją jeden z klientów Mansory. Niestety, kosiarka nie trafi na sprzedaż. Jej cena mogłaby jednak zwalić z nóg niejednego ogrodnika. 

kosiarka-mansory-air-jordan-3

Jeśli jednak z jakiegoś powodu życzyłbyś sobie kosiarkę na zamówienie, możesz skontaktować się z tunerem. Jest bardzo prawdopodobne, że odpowie na twoje wezwanie. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News