To nagranie podbija Internet! Polski drifter bez rąk jeździ na gokartach lepiej od Ciebie i ode mnie

To nagranie podbija Internet! Polski drifter bez rąk jeździ na gokartach lepiej od Ciebie i ode mnie

Podaj dalej

Bartosz Ostałowski cały czas pokazuje, że niemożliwe nie istnieje. Krakowianin, profesjonalny drifter, stracił w wypadku obie ręce, jednak świetnie radzi sobie samymi stopami. W kolejnym etapie luzowania obostrzeń otwarto także tory kartingowe, co postanowił wykorzystać niepełnosprawny kierowca. Jeździ na gokartach lepiej ode mnie i od Ciebie! 

Ostałowski karting

Los zgotował Bartoszowi Ostałowskiemu nieprzyjemną niespodziankę, z którą krakowianin postanowił sobie poradzić. Kierowca stracił w wypadku obie ręce, a mimo to, został profesjonalnym drifterem. 

Co więcej, w 2017 roku wystąpił w programie „The Grand Tour” u boku Richarda Hammonda, driftując pomiędzy bolidami Formuły 1. Była to odpowiedź na wyzwanie Nico Hulkenberga. Ostałowski angażował się również w liczne akcje i brał udział w prestiżowych zawodach.

Ostałowski karting

Po wypadku motocyklowym z 2006 roku jego życie przewróciło się do góry nogami, jednak kierowca nie zwątpił w swoje możliwości i rozpoczął wszystko od nowa. 

Wczoraj na swoim profilu w mediach społecznościowych Ostałowski zamieścił filmik z wizyty na torze kartingowym. 

No Hander Karting – Dino razem ze mną na torze Racing Kart

Nowy film na moim kanale No Hander by Bart Ostałowski 💪W końcu po długiej przerwie od jazdy mogłem trochę potrenować! 😄😄 Trudno było już usiedzieć w domu, dlatego też korzystając z ponownego otwarcia toru Racing Kart – Kraków Indoor Karting Arena wybrałem się na mały trening. 😍😍 Co najważniejsze, towarzyszył mi Dino, dla którego był to pierwszy wypad na gokarty. 🐕 Jeśli chcecie zobaczyć, który z nas był szybszy na torze, zobaczcie koniecznie cały odcinek. Link w komentarzu ⤵⤵

Julkaissut Bartosz Ostałowski Tiistaina 19. toukokuuta 2020

Bartosz Ostałowski: W końcu po długiej przerwie od jazdy mogłem trochę potrenować! Trudno było już usiedzieć w domu, dlatego też korzystając z ponownego otwarcia toru Racing Kart – Kraków Indoor Karting Arena wybrałem się na mały trening. Co najważniejsze, towarzyszył mi Dino, dla którego był to pierwszy wypad na gokarty. Jeśli chcecie zobaczyć, który z nas był szybszy na torze, zobaczcie koniecznie cały odcinek.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News