To Lamborghini kosztuje tyle, co stara Honda Civic. Nie zgadniesz dlaczego!

To Lamborghini kosztuje tyle, co stara Honda Civic. Nie zgadniesz dlaczego!

lamborghini-honda

Podaj dalej

Kto z nas nie chciałby posiadać w swoim garażu Lamborghini… Niestety, włoski egzotyk kosztuje potworne pieniądze, więc pozwolić mogą sobie na niego tylko nieliczni. A nie, wróć! Przecież to Lambo kosztuje tyle, co Honda Civic! Niestety, ale to jedyna dobra informacja dotycząca tego konkretnego samochodu. 

Lamborghini Honda Aventador

lamborghini-aventador-honda

Lamborghini to dla wielu samochód marzeń. Niestety, niewielu może sobie pozwolić na kupno takiego samochodu. Ale starsza Honda Civic? To już jest w zasięgu ręki! 

Wszystko to sprawia, że znajduje się mnóstwo kreatywnych osób, które podejmują się budowy bardziej lub mniej udanych replik. To Lamborghini niestety należy do tej drugiej kategorii… Jeśli bazą jest ekonomiczny samochód, taka przeróbka najzwyczajniej w świecie nie może się udać. 

Ten samochód powstał w warsztacie w Bombaju o nazwie Executive Mod Trendz. Goście poświęcili wiele wysiłku na przekształcenie Hondy Civic w Lamborghini Aventadora. Zmieniony został przód, tył, a nawet… wnętrze. 

lamborghini-honda

Tanio, ale…

Wygląd zewnętrzny na pierwszy rzut oka faktycznie wygląda raczej przekonująco… jeśli spojrzysz na niego pod odpowiednim kątem i mocno zmrużysz oczy. Przednie reflektory wyglądają nienajgorzej, ale problem zaczyna się, jeśli spojrzymy na proporcje samochodu. 

Niestety, konstrukcja ta nie została dopuszczona do ruchu drogowego w Indiach. Wszystko za sprawą zmian strukturalnych wprowadzonych w tej Hondzie. Na stworzenie tej osobliwej kompilacji wydano łącznie 60 000 złotych. To całkiem niewiele, jak na Lambo Hondę.

KIEROWCO! SPÓŹNIŁEŚ SIĘ Z WYMIANĄ OPON? SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News